Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet? Mi a...

Miért álmodtam ilyet? Mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy démonhoz könyörögtem hogy haljak meg az emberi világban. Majd mikor teljesítette kívánságom egymás mellett ültünk a démonnal és azt kérte mondjak 30 német mondatot. Valamilyen oknál fogva meggondoltam magam és élni akartam még is. Valahogy visszajutottam az élők közé(ami tilos volt) apukámhoz, és mondtam neki hogy meg akarom élni a ballagásom és a gyerekeimet is. A démon mérges lett és a szoba elkezdett kigyulladni és piros jelek voltak mindenhol. Aztmondta a démon takarodjak nem akar többet látni. Próbáltuk eltüntetni a jeleket és a tüzet a családommal. Majd a démon aztmondta ez nem válik be. Elteleportálódtunk egy undorító helyre és undorito szörnyek lettünk. Meg kellett mentenünk a szüleim szüleit más szörnyek elől. És felkeltem. Mi a frászt jelent ez?

2022. dec. 11. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretnél meghalni, de félsz attól, hogy mi vár rád odaát.
2022. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!