Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is szokott hasonlókat...

Más is szokott hasonlókat álmodni?

Figyelt kérdés

Álmomban szoktam halott emberekkel kommunikálni. Nemrég a szomszéd utcában kb. 2 éve halott bácsival álmodtam (korábban nagyon sokat beszéltünk mikor még élt).

Az álmom az volt, hogy összetalálkoztam vele az utcán, elkezdtem tőle kérdezni, hogy jól van, minden rendben? Ő mielőtt még feltehettem volna a kérdést mondta, hogy "tudod, meghaltam", minden rendben velem. Azt mondta, hogy egyébként ő most egy kisgyerek, Tunéziában született meg. Mindezt úgy, hogy én nem hiszek a reinkarnációban. Érdekesség, hogy ennek a halott bácsinak a szomszédja még él egy idősek otthonában, de elég rossz állapotban van. Ő is ott volt az álmomban, de vele nem tudtam beszélni. Lehet, hogy azért mert ő még él valójában?


A 7 éve halott nagyszüleimmel is szoktam hasonlót álmodni, ők is mindig megnyugtatnak affelől, hogy jól vannak.



2022. dec. 14. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Halottal álmodni mifelénk zalában azt mondják, hogy esőt jelent.
2022. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csokiskeksz90 válasza:

Nekem is gyakran járnak halottak az almaimban.

Leginkabb kisebb üzenetet hoznak pl Pápán hogy ne adjuk el a motorját mert nagyon szerette vagy ilyesmi.

Sok dologként lehet az ilyesmit értelmezni.

Lehet hogy jelzi a halált

febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!