Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Miért...

Mit jelent az álmom? Miért álmodtam egymás után ilyen hasonlókat?

Figyelt kérdés

Két nagyon hasonló álmom volt. Az elsőben egy asztalnál ültem egy barátnőmmel. Osztály kirándulás volt és tortát ettünk. Kettő torta volt. Az egyik teljesen hagyományos (eper)torta volt, viszont a másikban volt kokain, drog vagy ilyen hasonló... Én és a barátnőm a normális tortából ettünk. Egyik pillanatban odaült mellénk az a fiú aki nekem nagyon tetszik. Bár nem mondtabde tudtam, hogy ő a másik tortából evett. Rám nézett majd mondott valamit. Nem tudom mit, de biztos vagyok abban, hogy nekem az jól esett.


Másik álom.


Ugyanúgy egy asztalnál ültünk, csak ott többen.Kettő barátnőm ült az aztalnál és salátát ettek. Ott ült egy fiú osztálytársam, aki számomra inkább olyan semleges. Odaültem én, és egy másik barátnőm. Előttem ült a fiú. Megkérdeztem attól a két barátnőmtől, hogy miért salátát esznek holott nem is szeretik, majd megsértődtek és elmentek. Az utolsó barátnőm felszívódott, a fiúval kettesben maradtam, majd felébredtem.


Nem feküdtem le éhesen és nem is éheztetem magam. Ráadásul az egyik legjobb barátom sohasem evett velünk, álmomban mintha a létezéséről se tudnék. Valaki szerint jelent valamit ez az álom?


2018. okt. 4. 15:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az első álmomban mindenki a kokainos tortából evett csak én és a barátnőm nem. És, hogy ezek nem egymás után voltak, inkább egymást követő héten
2018. okt. 4. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:
🌌🙏👀🙇🔮A (tortás) barátnőddel sok ideig igazak maradtok önmagatokhoz és a barátságotokhoz, függetlenül a romlott világtól, abból kiemelkedve. A narkós tortából evők viszont nem így vannak ezzel de te mégis naiv vagy velük kapcsolatban. A második álom egy közelgő, kivételes kapcsolatot sugall egy fiúval. 🔮🙇👀🙏🌌 áldjon meg az univerzum. XD
2018. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!