Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt 2-3 hétben folyton...

Az elmúlt 2-3 hétben folyton egy férfiról álmodom,csupán kollégák vagyunk a munkahelyemen de ott is csak nagyon ritkán találkozunk, csak köszönőviszonyban vagyunk, miért álmodom róla?

Figyelt kérdés
Az adott férfi álmomban gyengéd érzelmeket mutat felém (megölel, megcsókol,meg fogja a kezem).Minden egyes éjszaka róla/vele almodom csak maga a szituáció változik.Miért lehet ott a tudatalattimban?

2022. dec. 14. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert?
2022. dec. 14. 18:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyen nincs! Hogy lehet ilyen????
2022. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves anonim,te soha nem szoktál álmodni?
2022. dec. 14. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De szóktam csak ritkán. Ha álmodok is, akkor is csak lövöldözéat meg utcai verssenyt
2022. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák,mindenkinek más álmai vannak,ugyhogy nem értem miért volt az első hozzászólás
2022. dec. 14. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
xD én se túdom de ilyen szerintem tényleg níncs
2022. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te magad még nem jöttél rá ? Vágysz rá, szeretnél közelebb kerülni hozzá. Az álomban megtörténik az, amit álommunkának neveznek. Az apró benyomásokból, külső ingerekből kialakul egy kép, ami összekapcsolódik az álmodó személyre jellemző érzelmi preferenciákkal, létrejön egy vágyálom, amit Freud úgy nevez, hogy vágyteljesülés az álomban.
2022. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ.Igazán teljesen semleges az illető,helyes meg minden de viszont nem játszottam soha a gondolattal hogy mi lenne ha... :)
2022. dec. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!