Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 43 évesen még mindig gyakran...

43 évesen még mindig gyakran álmodom az első szerelmemmel. Úgy havonta legalább egyszer. Mindig jót, a többi exemmel csak ritkán és rosszat. Gyakori ez másnál is?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít. Minden álmom arról szól, hogy ott van de elérhetetlen számomra, és imádom. Két hétig jártunk csak, osztálytársam volt. Szerintem utána is végig szerelmes voltam belé, már nem tudom konkrétan. Nem sírom vissza, nem lettünk volna szerencsés páros, felnőtt fejjel tudom ezt. 20 éve nem is láttam, messze lakik. Mégis állandóan kísért álmomban, már megőrít. Hétköznapi dolog ez, vagy leragadtam a múltban?
2018. jún. 4. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

16 éve szakítottunk az elsővel, összesen 4 hónapig tartott de a mai napig szeretem, legalábbis az érzéseket vele kapcsolatban amiket akkor éreztem.

Az első komoly csók, botladozások, kézfogás, szex, minden együtt töltött pillanat és érzés.

Ez ma sem múlt el és életem végéig elkísér. Most is érzem úgy néha, hogy nagyon hiányzik.

Nincs még egy olyan szerelem, mint az első.

2018. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Hétköznapi dolog ez, vagy leragadtam a múltban?"

Leragadtál a múltban.

2018. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyakori ez nálam is. 23 éves vagyok 16évesen voltam eggyütt első szerelmemmel én is 2hetet.. Szoktam róla álmodni én is. Én tisztában vagyok vele, hogy ő az igazi és tudom, hogy én is neki, de ő még nem jött rá vagy elnyomta magában. Sajnos nem minden igaz szerelmes lehet együtt.. persze a saját hibánkból, vagy a párunk hibájából- sors nem engedi így. ahhoz, hogy újra velünk legyen sok "jót kell tenni az életben, hogy elnyerjük Isten ajándékát"

Az álmod valószínűleg erre próbál téged emlékeztetni.

Ez nem leragadás a múltban. Próbálj vissza gondolni, milyen hibák voltak az életedben milyen rossz tettek amiket nem bántál meg nem tettél jóvá.

2018. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez miért ezotéria kérdés?
2019. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!