Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban mit jelent az, hogy...

Álomban mit jelent az, hogy elnyeltem tüzet?

Figyelt kérdés

Kerestem álmoskönyvet meg mi egyéb mást neten, de ilyenről, hogy elnyeltem, "felszívtam" a tüzet, nem esik szó. Angolul sem találtam semmit.


Csak kíváncsi vagyok, nem gondolom, hogy barmire is nagy kihatása lenne ennek. De ha jo dolog, nem jonne rosszul.


2022. dec. 17. 09:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Elso hsz, jelentve. Ha en normalisan felteszek egy kerdest az ezoteria kategoria alomfejtes reszen, elvarom, hogy normalis valaszt kapjak, nem pedig indokolatlan sertegetest.
2022. dec. 17. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Sárkány voltál.a korábbi életedben.
2022. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, te vagy az első hsz, jelentetted magad? XD
2022. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
9%

A sámánok egyik tulajdonsága, hogy érzéketlenek a tűzzel szemben, és tüzet nyelnek, élő parazsat esznek. Az álmodnak mondjuk ehhez nem sok köze van.

A tűz elég sok dolgot jelenthet. Attól függ a jelentése, milyen érzést kelt benned álmodban. Jelenthet veszélyt, ami gyorsan közeledik, és meglehetősen romboló. Ha te ezt elnyeled, akkor ez olyan veszély volt, ami ellened irányult, de te leküzdötted. Valószínűleg érzelmi szinten érkező veszély, amit sikerült megemésztened.

Ha nem veszélyérzettel társult, hanem például jobban lettél utána, öröm, elégedettség, vagy más pozitív érzés társult hozzá, akkor azt jelenti, hogy az életedben új erőforrásra találtál, és már magadévá is tetted.

Emellett jelenthet még uralkodást haragon, és más heves, tüzes érzelmeken. Tényleg attól függ, milyen körítés volt hozzá az álomban, és mit éreztél a tűzzel kapcsolatban.

2022. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Négyes hsz, köszönöm! Felpontoztalak :)


Hármas hsz: értelemszerűen már én vagyok az első hozzászóló, miután törölték a legelsőt. -_-

2022. dec. 17. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy a Kiskakas gyémánt félkrajcárjaából a kakasnak képzelted magad.
2022. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!