Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom?...

Mit jelentett ez az álom? Férfiak üldöznek, nők meg nem. (28F)

Figyelt kérdés

Álmomban külföldről jöttem haza, egy repülőgépre szálltam fel, ahol magyarok utaztak. A gép első részén kaptam helyet, ami az álomban olyan volt mint egy busz, kiláttam a pilóta ablakán. De nem tudtam elhelyezni fent a táskáimat, ezért hátra ültem ahol több volt a hely.


Ott magyar férfiak voltak, (ez azért fontos, mert most külföldön vagyok és álmomban a géppel külföldről mentem haza, hogy meglátogassam a rokonokat) feltettem a csomagot a másik csomag meg mellettem volt, és mire emlékszem, hogy már félálomban voltam amikor lesték mikor alszom el, hogy elvegyék az értékeimet, amikor észrevettem összeszedtem a cuccaimat és előre ültem.


Elől a pilóta (gondolom képzett, stabil ember) biztosított affelől, hogy jobb döntés volt ideülni mert látta mi történt hátul, hogy nyugodtan tegyem fel a csomagokat elfér, több a hely és a kilátás is sokkal szebb. Olyan volt az a rész mint az üzleti osztályok a gépeken ahol egy privát kis kabinod van. Ott ült velem egy nő is, akivel szépen lassan pár apró érintésből szinte szeretkezés alakult ki. Nagyon tiszta, finom nő volt. Lelkileg is "tisztának" tűnt. (sokszor ilyenkor úgy érzem mintha valós entitásokkal találkoznék ilyenkor) nagyon feltöltött a nő pozitív energiákkal.


Utána jött a hullámvasút, leszálltam a gépről és a repülőtér ilyen sport-edző-welnness létesítményhez hasonlított, bementem egy szaunába ahova csak be akartam ülni, és egy hátsó kis lyukba benéztem, ahol az ottaniak (szintén magyarok, kizárólag férfiak) rám akarták zárni az ajtót, hogy ott pusztuljak meg, majd miután kijutottam, magát a szauna ajtaját is rám akarták zárni. Amikor kimenekültem onnan üldözni kezdtek, valami tetőszerű helyre másztam fel, ahol elfutottak alattam, de nagyon alaposan üldöztek, végül úgy ráztam le őket, hogy valami nagyobb öltözőbe, ahol már vegyes külföldi társaság volt bebújtam egy mosdóba és ott elvegyültem.


Nem tudom mit jelenthetett ez az álom. Annyit tudok, hogy itt külföldön nagyon óvatosnak kell lenni a magyarokkal. Pletykálnak, irigyek, ha neked egy fokozattal könnyebb már ott akarnak lenni a helyeden vagy a barátaik, próbálják belőled az információkat kihúzni.

A repülőgép pilóta mint első kapaszkodó talán a nyugati, jó szinvonalon élő stabil megbízható külföldi férfiakat jelzi. A kabinomban levő nő, pedig az akiket az ez alatti világ alatti holdudvarban elérek anélkül, hogy bárki zaklatna.


A repülőgép hátuljában ülő férfiakat akik ki akartak rabolni szintén a magyar világ és önmagában a lepukkant "random" idegenek veszélyességét jelezhette. Azért is mondom, hogy idegenek mert tapasztalataim szerint attól, hogy valaki külföldi még ugyanúgy nem biztos, hogy megbízható.


A szaunában csapdába ejtők meg ugyanez, hogy a legváratlanabb helyeken leselkedhet rám a veszély. A vegyes külföldi öltözőben a mosdóban menekvés meg talán azt jelezheti, hogy nagyobb biztonság kint maradni?


Mit jelképezhettek az üldözők, és mit jelképezhetett a nő?

Mit vonjak le ebből, mi a tanulság és hogyan cselekedjek?


2022. dec. 27. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Látens homo vagy.
2022. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ferfiakat kivanod.
2022. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!