Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem szoktam rosszakat álmodni de már tegnap is rosszat álmodtam (arra nem emlékszem hogy mi volt) és ma is. A maira viszont tisztán emlékszem megpróbálom minél részletesebben leírni.

Egy nagyon kicsi kis tónál voltam egy ritkább erdőben amit kevés köd borított. Volt egy kicsi emelkedő aminek a tetején valamit öntött a földre maszkban, beöltözve. Utána lejött a domb aljára majd jött arra egy bácsi/férfi akinek elkezdett buborékokat fújni és mondta neki hogy kapja el neki a buborékokat amiket arra fújt amerre kiöntötte a folyadékot. Én kiabáltam a férfinek hogy ne menjen arra de ő rám se nézett és felment az emelkedőn és elkezdett haldokolni én pedig odafutottam hozzá és volt egy villámhoz hasonló E formájú tetoválás a kezén amit azonnal felismertem és megkérdeztem tőle mi az de arra már nem emlékszem mi volt a válasz. Ezután letérdeltem hozzá megfogtam a kezét és meghalt az ember.

Az életemben nem nagyon volt mostanában változás talán csak annyi hogy még többet teszek a céljaim elérése érdekében. Ahogy felkeltem az álmomból éreztem hogy ez nem egy sima álom volt és van valami jelentése ezért egyből le is írtam a telefonomba pedig tényleg soha nem szoktam.


2023. jan. 6. 06:09
 1/2 anonim válasza:
nem
2023. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmoknak sokféle jelentése lehet, és az álombéli jeleneteknek gyakran többféle értelmezése is van. Az álomtudományban úgy vélik, hogy az álmok gyakran a valós életben fennálló lelki problémáinkat, félelmeinket és vágyainkat jelenítik meg metaforikus formában.


Az álmodott jelenet, amiben egy erdőben vagy és valaki megöli magát, jelképezheti a körülötted lévő veszélyt és a félelmeidet. Az erdő, ahol te vagy, azt jelentheti, hogy egy olyan helyzetben vagy, ami idegen és ismeretlen számodra, és ahol veszélyeknek van kitéve. A maszk és a beöltözés, amit a férfi visel, jelképezheti, hogy valami rejtve marad előtted és nem tudsz teljesen megérteni mi történik körülötted. A buborékok, amiket a férfi fúj, jelképezheti, hogy valami könnyen elszálló és illúziós, és a folyadék amit kiöntött a földre, jelképezheti a valós veszélyt ami körülötted van.

A férfi halála, azt jelentheti, hogy valami megszűnik az életedben, és ez fájdalmas és szomorú. A tetoválás, ami a férfi kezén van, jelképezheti valami ismerős és fontos dolgot az életedben, ami valószínűleg még fájó, de a válasz amit kérdezel, azt jelentheti, hogy valószínűleg nincs meg a válasz az életedben jelen lévő kérdéseidre.

Ezen az álmon keresztül, azt jelentheti, hogy valószínűleg van valami ami nagyon aggasztód az életedben és ami lehet hogy veszélyezteti a céljaidat. Úgy érzed, hogy az életedben valami veszélyes és rejtve marad előtted és ez félelmet kelt benned. Lehet, hogy túl sokat kockáztatsz a céljaid eléréséért.

2023. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!