Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent menstruációval...

Mit jelent menstruációval álmodni?

Figyelt kérdés
Tegnap valami olyasmit álmodtam hogy srtandon voltunk ès megjött, de nagyon vèreztem . Betettem egy tampont ès ahogy betettem már tiszta vèr volt 1 perc alatt . Ma is azt álmodtam hogy menstruálok de másra nem nagyon emlèkszem.

2023. jan. 13. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, nekem is vannak ilyesmi álmaim. Van egy tök király lehetőség (strand), de van egy akadály, ami miatt nem vehetek részt benne (erős mensi)


A való életben is van valami akadály, ami megfoszt téged a boldogságtól? Szorongsz, aggódsz?

2023. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

A menstruációval álmodni gyakran az érzelmi állapotot, a nőiességet és a belső változást jelenti. Az, hogy a menstruációval álmodsz és vérzésről álmodsz, azt jelentheti, hogy valami új dolog kezdődik az életedben, ami lehet egy új kapcsolat, munkahely, vagy éppen egy új szakasz az életedben.


A vérzés álom gyakran az érzelmi sebeket, a félelmeket és a kudarcokat jelképezi. Az, hogy a vérzés nagyon erős volt és rövid idő alatt megtisztult, azt jelentheti, hogy az érzelmi sebek gyorsan kezdenek meggyógyulni, és az új szakaszban újra erős leszel.


Az is lehet, hogy a menstruációs álom egy olyan dolgot jelképez, ami a környezetedben van, és ami megzavarja az életedet, és amit el kell távolítani, hogy újra tisztán lásd a dolgokat.


Az álom jelentését természetesen nehéz pontosan megérteni, a fenti jelentések csak általános elképzelést adnak az álomról. Az álom jelentését a legjobban az te tudod megérteni, aki álmodtad.

2023. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!