Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Lehet valóság...

Mit jelenthet? Lehet valóság alapja? Vagy csak egy sima álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy teherbe estem, van esetleg valami jelentősége vagy csak sima álom volt? A vérzésem ebben a hónapban nem az előzőben megjött. Pasim nincs.

2021. máj. 16. 09:23
 1/10 anonim válasza:
86%
Úristen! Ha nem élsz nemi életet, akkor hogy eshetnél teherbe?
2021. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az előbb mondtam hogy azt ÁLMODTAM, az álomban volt pasim, a valóságban nincs.
2021. máj. 16. 09:37
 3/10 anonim válasza:
88%
És szerinted ha álmodban felcsinálnak, akkor a valóságban is terhes leszel? Ez nem így működik.
2021. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ha a valóságban nincs, akitől gyereked lehetne, akkor mégis milyen valóság alapja lenne? Amúgy én párkapcsolatban többször álmodtam, hogy terhes vagyok, maximum azt jelentette, hogy gyermeket szerettem volna.
2021. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Azt értjük hogy álmodtad, de ugyanakkor meg azt kérdezted van e valóságalapja?

Hát hogy lenne már valóságalapja ha egyszer nem szexelsz mert nincs pasid?

2021. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A "lehet e valóság alapját" úgy értettem, hogy lehet e egy jel hogy egyszer terhes leszek? Nem akarok hülyének tűnni.
2021. máj. 16. 10:08
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha felnőtt, egészséges nő vagy, akkor anélkül is lehetsz majd egyszer terhes, hogy bármit is álmodnál ezzel kapcsolatban. Másrészről amíg nem szexelsz valakivel, addig akár minden nap is álmodhatod ezt, akkor sem leszel terhes. Tehát nem, nincs jelentősége az álomnak.
2021. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ja így már értem.

Én nem vagyok ilyen ezoterikus típus, így hát szerintem ez csak egy álom. De van aki hisz az ilyesmiben, és valóra is válik. Sosem tudhatod hogy fog alakulni az életed, bármi megtörténhet!

2021. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

6

Sajnos nem jött össze.

2021. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Grimfox ***** válasza:
40%
A teherbe esést ez esetben nem közvetlen módon kell értelmezni, hanem átvitt értelemben, szimbolikusan. Ha nincs egyéni szimbolika hozzá kötődve, akkor új kezdetet, új "élet" befogadását jelentheti. Olyan értelemben, mint például egy új életszakasz kezdete, a személyiséged egy új, központi elemmel való gazdagodása, és hasonlók. Kissé terhelőbb értelemben felelősségvállalást, ami hosszú távra szól.
2021. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!