Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezeknek az álmoknak az...

Mik ezeknek az álmoknak az értelme?

Figyelt kérdés

Túl élénkek és furák voltak.


Kb. 2 napja azt álmodtam, hogy kiderül, hogy minden 5. ember harcképzett zsidó ufó (és azért volt holokauszt, hogy a vallásilag ember zsidókon táplálkozzanak így megvetették a lábukat rejtve a földön egy kiírtott faj helyére amíg megerősödnek) és valamiért az erdőben elrejtőzött vikingek vették fel velük a harcot, jó ennek lehet nem sok értelme van. (Ez kb értelmetlen kissé depresszív volt.)


Aztán a következő álmomba elmentem kivizsgáltatni a lelki állapotomat és felírtak vagy 30 féle gyógyszert (Itt fura dolgok voltak de álombeli pár nap után valami jobb lett aszem.)


A legutóbbi álmomba meg Jenna Ortega fel akart szedni egy posztapokaliptikus világba, ahol igazából teljesen jól éreztem magam; de elég abszurd, gondolom magyarul se tud meg ilyenek. (De ez már telejen jó irányt vetett.)


Mit jelenthetnek ezek az álmok így? Mintha valami mentális állapottal kapcsolatban akarna mondani valamit, vagy nem tudom.


2023. jan. 16. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyébként a valóságban van mentális problémád, vagy betegnek érzed magad?


A harmadik álomból az derül ki talán, hogy máshova vágysz, nem érzed jól magad a mostani életedben, helyzetedben. Az első álom zavaros, de talán egy belső harc, konfliktus kivetülése.

2023. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Értelmet nem kell az álmokban keresni, azok a memóriában rögzített emlékfoszlányok véletlenszerű kapcsolódásai, amiknek akkor van bármi magyarázata, ha ismerjük azokat a friss ingereket, amik előhívták ezeket a foszlányokat.
2023. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!