Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egyik...

Azt álmodtam hogy egyik pillanatban papa volt velem másik pillanatban már a párom .Egy szálláson voltunk és készültem fürödni . Nagyon sírtam mert ők elmondták hogy meg fognak halni. Mit jelent ez az álom ?

Figyelt kérdés
Én nagyon zokogtam , sírtam ők pedig mosolyogtak hogy semmi baj . Nagyon zavaros mert nem azt álmodtam hogy meghaltak . éltek , nem volt semmi bajuk csak tudtuk hogy holnap vagy akar holnap után nem lesznek .Miért álmodok ilyet ?

2023. jan. 16. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az álmokban a szimbólumok és jelenetek gyakran sokféle jelentéssel bírnak, és azokat a saját érzelmeink és tapasztalataink alapján értelmezzük. Az álmodott jelenet, ahol a párod és az apád egy személyben jelenik meg, és azt mondják, hogy meghalnak, valószínűleg kapcsolódik az érzelmeidhez és félelmeidhez kapcsolódóan az őket illetően.


Az álom lehet, hogy azt jelzi, hogy félsz a veszteségtől és az elengedéstől. A párod és az apád jelenléte az álomban azt jelzi, hogy ezek a két személy a legfontosabbak az életedben és félsz attól, hogy elveszítsd őket. Az álom lehet, hogy azt is jelzi, hogy készülsz valami változásra az életedben, ami félelmetes és bizonytalan, és az álom jelzi ezt a félelmet.


Az is lehet, hogy az álom valójában nem jelent semmit, csak egy véletlen összeállítása az agyadnak az érzelmeidnek, és gondolatoknak, amit az ébrenlétben éltél át.


Az álmok értelmezése személyes és subjektív, így az álom jelentését csak te tudod igazán értelmezni, tekintve az életed tapasztalatait és jelenlegi érzelmeit. Az álom feldolgozása segíthet abban, hogy jobban megértsd magad és a saját érzelmeidet.

2023. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érzed komfortosan magad otthon, mert valami lealacsonyító körülményt élsz át? És le is mondtál a megoldásáról, mert úgy érzed csarben hagynak, akikben bízol?


Röviden:felodhatatlannak gondolt konfliktus van a családban?

2023. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hónap múlva férjhez megyek . Most minden napomat a szervezés teszi ki . Valamint elkezdtük a baba tervezést . De ezeket nem érzem úgy hogy az elvesztéshez köze lenne mivel papámmal is és a párommal is minden rendben köztünk.
2023. jan. 17. 05:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak sima félelem a jövőtől. Szerencsére nem az álmaink alakítják az életünket, hanem a tudatos döntéseink. :D


Esti fürdés idején szoktatok dolgokat megbeszélni talán?

2023. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , szoktunk csak mivel 7 éve együtt élünk így nincs nagyon miről beszélni mert nemsok minden fog változni már van közös lakás , kocsi egy helyen dolgozunk 4 éve van egy kiskutyánk aki olyan mint egy gyerek . Sajnos én alapból mindig mindenre rá tudok stresszelni valószínű mégis tudatalatt érzem hogy ezek a változások mégis nagy dolgok lesznek több felelőséggel stb . Mindenesetre köszönöm a válaszokat .
2023. jan. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!