Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van, hogy látok egy alakot, a...

Van, hogy látok egy alakot, a másik pillanatban már nincs ott. Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocs ha rossz helyre tettem,de igazából nem tudom mi ez...nem szoktam tőlük megijedni,mert nálam ez elég gyakori...gondoltam már szellemre(stb.) meg arra,hogy csak odaképzelem...


Itt az egyik eset:

Az öcsémért mentem a suliba,látom,hogy valaki ül a padon.(nem volt túl magas,sötétbarna haja,és kicsit kerekebb feje volt,fehér pulcsiba,és világosabb farmerbe volt)Elnéztem,majd vissza és már nem volt ott...lépteket nem hallottam pedig jó fülem van.Amikor hazaértem és bementem a szobámba,ott ült az asztalomon,majd eltűnt.


Valakinek hasonló esetek???


(Bocs a rossz fogalmazásért fenn,de gyorsan akartam írni...)



2013. máj. 25. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tipikus eset, amikor a válaszolók hülyét fognak belőled csinálni...

Ha kamu, akkor nem vicces, és nem tudom, mi értelme az ilyen szórakozásnak.

Ha komoly, akkor itt nem fognak rajtad segíteni, menj szakemberhez.

Ergo teljesen értelmetlen volt feltenni ezt a kérdést.

2013. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MIért kéne szakemberhez fordulnia? Örülj, hogy vannak extra képességeid. Próbálj meg kapcsolatba lépni velük! Lehet, hogy segítséget várnak tőled...
2013. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is gyakran vagyok így, évekig tartott, mire hozzászoktam. Nem csak alakokat látok, néha villanásokat és egyéb érdekes fényjelenségeket. Nem zavarom őket és ők sem zavarnak engem. Nem bántanak, elvagyunk így csendeskén :)
2013. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es komizó:nem viccből kérdeztem igaz.nem fordulok szakemberhez..bocs;)

2-es komizó:megpróbálok:)

3-as komizó:igen,valamikor nekem is...

2013. máj. 25. 12:19
 5/12 anonim válasza:
nekem volt már hasonló esetem.2x. Mentem keresztül fényes nappal 1 játszótéren,babakocsiban toltam a fiamat,és meglepődve láttam,h apósom jön felém. Mondom magamban,ez fura,mert sehová nem jár,mivel beteg,és amúgy is messze lakik.50Km. rámköszönt,én meg visszaköszöntem,majd hátranéztem,mert furcsálltam,hogy ő itt??? De mire megfordultam,sehol sem volt.!!!!!.Kiráz a hideg még most is.Aznap este amikor ez történt,cseng a telefon,h meghalt. Abban az időpontban,amikor én "találkoztam" vele. Nyugodjék szegény békében! Amúgy külön érdekesség,h engem szeretett szinte az első perctől,ahogy bekerültem a családba,pedig majdnem mindenkivel barátságtalan volt.
2013. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
burbogáj :én nem ismerem őket...de ez nagyon durva(amit írtál)nyugodjon békében!!:(
2013. máj. 25. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet, hogy egy kicsit félreérthető voltam, de a szakember alatt nem feltétlenül pszichiátert értettem. A képesség, az egy jó dolog, ha fejlesztik és tudják kezelni. Máskülönben veszélyt is jelenthet. Ezért kell egy olyan ember, aki ebben neked tud segíteni, és ezt az embert nem a gyk dilettáns (magamat is beleértve) válaszolóitól fogod megkapni.
2013. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1.:Óóhh..bocs:),ja Ő...nem tudom,hogy egy 12 éves lányt,hogy fogadnának.:DD,köszi:)
2013. máj. 25. 19:56
 9/12 A kérdező kommentje:
*azért köszi
2013. máj. 25. 19:57
 10/12 Antimod ***** válasza:

Igen, ismerek ilyen embert, bár ő állítása szerint csak tizedmásodpercig lát oda nem illő személyeket, aztán eltűnnek. Nem hazudik nekem, ebben biztos vagyok, és pszichológiailag is teljesen beszámítható minden szempontból.

Nem tudom, kiket/miket és miért lát, csak találgatni tudok.

2013. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!