Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy fiúval, akit a valóságban látásból ismerek, egy padon ülünk. Egy teremben voltunk és nagyon sok ilyen pad volt ott. Mi a középsőn ültünk. Sötét volt és egy falat néztünk mindketten megállás nélkül, de semmi sem volt rajta, egyszínűen, fehéren világított. Elég furcsa az is, hogy egy lány akit nem nagyon kedvelek, végig ott volt a teremben, de békén hagyott minket. Szólt egy zene is amit nagyon szeretek, mert mindig megnyugtat. Az álmomban a fiú és én gyakorlatilag elduetteztük ezt a dalt (elég romantikus szövege van). Valamiért úgy éreztem az álmomban, hogy kötődök a fiúhoz, pedig a valóságban nem tudok túl sokat róla. Nem is nagyon szoktam rágondolni.


Mit jelent mindez??



2023. jan. 21. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy aludtal
2023. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy olyan álmom hogy egy sráccal sétáltam az erdőbe akit csak szintén látásbol ismertem és nem is gondoltam a srácra nem is érdekelt. Az álomba viszont szerelmes voltam belé. Az álom után elkezdtem a srácot ugymond stírölgetni. Egy suliba jártunk. Aztán azon kaptam magam egy kis idő után hogy tetszik a fiu. De elötte soha nem tetszett.
2023. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, aztán tényleg szerelmes lettem.
2023. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ez az álom már kb 2 hónapja volt, és utána én is jobban figyelni kezdtem a srácra. Azt hiszem meg is tetszett kívül-belül. Néha úgy érzem mintha nézne engem, de van egy lány akivel mostanában talán ,,kedvesebb és figyelmssebb a kelleténél ". És most úgy érzem, hogy talán többet kellett volna beszélnem a fiúval. Csak hát nem akartam a nyakára mászni. De most eléggé el vagyok keseredve emiatt, és nem nagyon értem hogy miért :(
2023. jan. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!