Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért álmodom...

Szerintetek miért álmodom gyakran azt, hogy üldöznek és meg akarnak ölni?

Figyelt kérdés

Az álmom vége minden alkalommal az, hogy hátba szúrnak/lőnek, ekkor az álmomban érzek fájdalmat, tehát a valóságban nem, és erre riadok fel.


A "gyilkos" minden alkalommal ismeretlen számomra, se nem ismerősöm, se nem munkatársam/családtagom/barátom.


Szerintetek ez miért van, és mivel tudnám megszüntetni?



2023. jan. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szóval akar bántani. A fegyver azt jelenti.
2023. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor álmodtam rendszeresen azt, hogy üldöznek és menekülök, amikor nagyon rossz lelkiállapotban voltam, mondhatni idegösszeomlásom volt. Soha nem láttam, hogy ki üldöz és odáig sosem jutottam el az álomban hogy megöljenek, de így is többször sikítva ébredtem fel.

Gyanítom, hogy a valóságban magától az élettől próbáltam menekülni, ez csapódhatott le az álmaimban.

2023. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Egyetértek a 2-essel, tini koromat végigkísérték az olyen álmok, ahol folyton üldöztek és meg akartak ölni. Mondhatjuk úgy is, hogy fenyegetve éreztem magam az éber óráimban, ami így vetülhetett ki álmomban.
2023. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!