Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent mozgó fogal álmodni?

Mit jelent mozgó fogal álmodni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Alighanem terhes vagy
2023. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mivel nincs párom és nem voltam férfival
2023. jan. 24. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Mária se volt férfival, és mégis kiszrta Jézust. Terhes vagy, hidd el.
2023. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
58%
Én akkor szoktam mozgó, kieső fogakkal álmodni, amikor szorongós, állandó stresszes időszakom van, de elnyomom ezeket. Olyankor álmomban jön elő. Vagy ez, vagy fogas dolog, vagy valami, amiben vonat van.
2023. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Őrlő fog volt vagy szemfog?
2023. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki fog esni a fogad. Rohad, valószínűleg, belülről.
2023. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bölcsesség megszerzését olvastam álomfejtőben.
2023. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vár fogorvosod, nehogy valóra váljon álmod.
2023. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az állmoskönyv elég sokat ír róla, de mozgó fog nincs a leírásban. Ha mégis kiváncsi vagy akkor szerezd meg valohonnat Krúdy Gyula Álmoskönyvét és ott utána nézhetsz.
2023. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyetemista koromban sokszor álmodtam azt, hogy csikorgatom a fogaimat és letörik belőlük mindig egy darab. Sosem tört le belőle semmi, mégis frusztráló volt folyton ezt álmodni, azon is gondolkodtam veszek gumi fogvédőt amit sportolók használnak és azzal alszom. Végül nem vettem, de egy idő után elmaradtak ezek az álmok.

Valószínűleg a stressz miatt álmodtam ilyeneket, elvégre az álmainkban a vágyaink és a félelmeink jönnek elő és nekem volt egy szobatársam, aki ténylegesen csikorgatta a fogait álmában (sokszor fel is ébresztettük emiatt) és én szorongtam, hogy velem is megtörténhet és letörik, csorbul álmomban a fogam.

Álmodtam olyanokat is, hogy magas épületek tetején járkálok, valójában viszont tériszonyos vagyok, egy létra tetején is félek. 😂

2023. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!