Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor azt...

Miért álmodom sokszor azt mostanában, hogy befosok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne?
2023. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
59%
Mert akkor igazából is befosol.
2023. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
A matrix alapszabálya, a test nem létezhet a tudat nélkül, ha a matrixban befosol álmodban, akkor a valóságban is és soha többé nem alszol.
2023. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges, hogy valami emésztési gond jelentkezik, vagy megváltozott az étrend stb. és amivel kapcsolatos belső ingerek olyan enyhék, hogy ébrenlét alatt nem figyelsz rájuk. Alvás közben viszont a külső ingerek érzékelése olyan alacsony szintre csökkent, hogy az agy a belülről jövő kis ingerekre is reagál.
2023. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan félreértettétek a kérdést kedves válaszadók. Nem álmomba fosok be hanem azt álmodom és ennek az álomnak a jelentésére lettem volna kíváncsi.😂😂
2023. febr. 1. 20:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hát az teljesen más. Erre nem tudjuk a választ.
2023. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert egyszerre vetted be az altatót, meg a hashajtót. :-D
2023. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
62%

5


Értettük. Vagyis ugyanúgy befosol.

2023. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 lcadam válasza:
29%

Úgy 30 éve egyre gyakrabban kezdtem álmodni olyan érzésekről, melyek a garattal voltak összefüggésben (garat a légzőrendszer és az emésztőrendszer részben közös része): hol nehezen kaptam levegőt, gombócevés közben fulladoztam, stb. Persze csak álmomban, és igen gyengén jelentkeztek.

Nappal semmi ilyesmit nem éreztem.

Kb. fél év múlva nappal kezdtem úgy érezni, mintha idegen test lenne a garatomban.

1 év múlva operáltak orrnyálkahártya papillómával. Elég makacs kór volt, legalább ötödszörre sikerült. Ennek már 15 éve.

2023. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
hármasnak igaza van én már személyesen tapasztaltam a matrixot. álmomban megtámadtak az ügynökök és azt akarták hogy defekáljak az ágyamba de Károly 'Boss' tanácsai által sikerült kitörnöm a matrixból.
2023. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!