Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában nagyon sokszor...

Mostanában nagyon sokszor álmodom a pszichológusommal, és elég érdekes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ezek normálisak?

Figyelt kérdés

Az álmaim témái aggasztóan romantikusak és ezzel nem tudok mit kezdeni. Másfajta álmaimat általában megbeszéljük, de ezt valahogy nem merem elmesélni neki, félek hogy , ha ezt elmondanám neki, nem merném többet a bizalmammal illetni, mert attól félnék, hogy ő mit gondol...

Az érzéseim ezen álmok miatt teljesen összekuszálódtak. Tudom én, hogy a munkája része az, hogy foglalkozzon velem, de attól félek a végén beleszeretek, pedig azt is tudom, hogy ez nem ritka és hogy nem is feltétlenül szerelem, csak annak értékelem. Mégis valahogy nem tiszta az egész, és nem tudom, hogy meséljek-e neki ezekről a gondolatokról. Pedig gyakran elképzelem, hogy vele beszélgetek, napközben és este főleg... érdemes neki erről beszélnem?


2015. febr. 7. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, beszélj vele és keress egy másik pszichológust.
2015. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, beszélj neki erről! A terápiás kapcsolat a terápia része, és ezek bizony használható információk tudnak lenni a gyógyulásod érdekében. Ha egy jó pszichológusról van szó, tudni fogja, mit kezdjen vele, és nem fog rólad semmi rosszat gondolni.
2015. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmondhatod neki és nem fog kinevetni meg ilyesmi, segíteni fog.
2015. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!