Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt jelentése az álmomnak és...

Volt jelentése az álmomnak és ha igen mi?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy meghalt a nagymamám és utana az anyám is. Mamám sok pénzt szokott adni, anyum kevésbé.


Szóval ugye egyik nap meghalt a mamám es tudtam hogy akkor magamnak kell minden pénzt keresnem ha kell valami mert anyum nem ad.

Utána édesanyám is meghalt 1-2hétre és realizaltam hogy nekem kell fenttartanom a házat es az életmódom.

Nem éreztem se szomorúságot se félelmet,a fura hogy érzelem mentes volt az egész szinte az egyetlen érzés amit éreztem az a nyugodtság volt hogy végre egyedül lakhatok van egy házam senki nem szólhat bele semmibe.


Reggel ébredés után úgy mentem a fürdőbe mintha egyedül lennék es a fürdőbe jöttem rá hogy él a mamám es az anyám is. 17f


2023. febr. 2. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álmoknak csak annyi jelentése van, hogy ezek a dolgok foglalkoztatnak. Az álmot az agyad mixeli össze mindenféle gondolatfoszlányból, sokszor pont az ellenkezője jön ki annak, mint amit a valóságban érzékelsz, vagy ahogy érzel, gondolkodsz valamiről.


Úgyhogy mélyen nézz magadba, és kezdj el arról gondolkodni, zavar-e téged pl. az, hogy a rokonaid tartanak el (ami kiskorúként teljesen normális, de lehet, hogy szeretnél már önállósodni). Vagy hogy épp ellenkezőleg, már sokkal inkább magadra kell támaszkodnod, pedig te még szeretnél gyerek lenni és nem törődni a megélhetés gondjaival.

2023. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!