Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Zeneiskolába voltam. A portán megkérdeztem, hogy van-e üres terem, ahol tudok gyakorolni. Megnevezett egy termet, ami az iskolában van, ahová járok. Elindultam a terem felé, és akkor már az iskolában voltam. Nagyon zaklatott voltam, valamitől féltem, és egyedül akarzam lenni. Ahogy mentem le a lépcsőn, hallottam hogy valaki jön utánam, úgyhogy sietni kezdtem, de a léptek nem halkultak el. Végül befutottam az említett terembe, becsuktam magam mögött az ajtót, és tartottam a kilincset, hogy senki ne tudjon bejönni. A terem teljesen máshogy nézett ki, mint valójában. Teljesen üres volt. Az ajtóval szemben volt pár ablak, és a falak fehérek voltak. Valaki megpróbált benyitni, én pedig hirtelen elhátráltam. Még mindig nagyon féltem. Kinyílt az ajtó, és a ,,kiszemeltem" (aki amúgy az osztálytársam) lépett be. Nagyon meglepődtem, de még mindig féltem. Óvatosan kinyújtotta a kezét, hogy megnyugtasson, és annyit mondott, Nézd, én tudom hogy... szeretsz. Meg valami olyasmit még, hogy de én nem. (Ez az álmomban nem ilyen nyers volt, és egyáltalán nem esett rosszul)Hirtelen nagyon nevetségesnek találtam a helyzetet, és nevettem a szituáción, meg valami olyasmit mondtam, hogy semmi baj, ezt tudjuk éretten kezelni. Hiába nevettem és volt látszólag jó kedvem, még mindig zaklatott voltam. Beszélgetni kezdtünk, már nem tudom miről, de a távolságot megtartottam, sőt továbbra is hátrébb húzódtam.

Volt tovább is, de arra már nagyon homályosan emlékszem és nem tudnám értelmesen elmagyarázni. Van ennek valami jelentése?


2023. febr. 12. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Az álmodban megjelenő terem, ahol gyakorolsz, és a félelem, amit érzel, valószínűleg a te belső világodat tükrözik. A lépcső, amin lefelé mennek, jelképezheti a változásokat, amiket átélsz, miközben eljutsz a jövőd felé. Az üres terem a jövőd üres lapjának érzetét sugározhatja. A teremben való zaklatottságod és félelmed jelzi, hogy szorongással telik a jövődre vonatkozóan.


Az osztálytársad megjelenése és a kapcsolatod, amit az álmodban képzel el, lehet, hogy egy jelenlegi kapcsolatodról vagy egy potenciális kapcsolatodról szól, és az érzéseidről, amiket a kapcsolattal kapcsolatban érzel. A ,,kiszemelt" jelenléte az álmodban megnyugtató lehet, vagy épp ellenkezőleg, zavaró lehet, és a választás, hogy a távolságot megtartsd, jelzi a bizonytalanságodat a kapcsolatodban.

2023. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egész reális. Köszönöm szépen
2023. febr. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!