Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatero retteges, menekules...

Visszatero retteges, menekules, bujkalas almomban - mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szinte heti rendszeresseggel almodok ilyesmit. Mondhatni minden alom amire emlekszem, ezekkel kapcsolatos.

A retteges, a menekules es a bujkalas mindig valamilyen formaban jelen van.

Sokat szerepelnek benne a volt gimis tarsaim, pedig mar 5. eve nem is lattam oket. Illetve sokszor almodok olyat hogy pl megyek valahova, de nem tudom hany ora van, elkestem-e mar, van hogy azt se tudom hogyan jutok el oda es teeeljesen ketsegbe vagyok esve.

Menekules rendorseg elol, ismeretlen ember elol aki uldoz, szituaciok elol, a volt osztalytarsak elol.

Majd egyszercsak felriadok, azt se tudom hol vagyok, osszevissza kalapal a szivem es olyan szintu szorongas kap el hogy visszaaludni is nehezkes.



2023. febr. 15. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az életedben valami nincs rendben, egy megoldatlan helyzet, egy rettegett szituáció, változtatnál az életed valamely területén a lelked mélyén, de félsz a változástól, s nem mered. Kilépnél adott kapcsolatból, élethelyzetből, amiben vagy, ha minden ugyanolyan és semmi nem változott azóta, akkor meg a megszokott monotonitásból törnél ki, de nem tudod még elképzelni ennek megoldását. belső bizonytalanságod van.
2023. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!