Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentést tulajdonítaná...

Milyen jelentést tulajdonítanátok ennek a visszatérő álomnak?

Figyelt kérdés

Vagy mire vezetnétek vissza...?


Tehát gyermek koromban rengeteg rágcsálót tartottam. Egyszerre voltak egereim, patkányaim, vadászgörényem... ez nem álom xd


A visszatérő álom ez:

Megtalálok a szobámban egy ketrecet, amiről már rég megfeledkeztem. Évek óta nem tettem be ételt, nem cserétem vizet stb... viszont amikor megtalálom benne van az egyik elő állatkám.


Ma is volt egy ilyen álmom, most a vadászgörényemet találtam meg, de ezúttal már nagyon öreg és beteges volt. Kiengedtem kicsit, hogy mászkáljon, majd miután visszaraktam a ketrecébe, egyből meghalt.


Mit gondoltok?


2023. febr. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, mivel a vadaszgoreny nem ragcsalo, hanem ragadozo; es ezt egy allatarto tudna; en a kamu fele hajlok.
2023. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te normalis vagy?


Marmint valoban ragadozó, erre a részletre nem tértem ki külön. De milyen kamuról beszélsz? Mi lenne az érdekem ebben a "kamuban"? Wtf.

2023. febr. 11. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Képzeld, tarisznyarákom is volt és ami még érdekesebb, az sem rágcsáló.
2023. febr. 11. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
gyermek koromban rengeteg rágcsálót tartottam. Egyszerre voltak egereim, patkányaim, vadászgörényem
2023. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Visszataszító a reakciód. Valószínűleg te nem vagy komplett. Na csá, álmodozz döglött állatokról, nyomi.
2023. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jézusom
2023. febr. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!