Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ki milyen közel áll az álmokhoz? Mert álmodtam közvetlen a múlt éjszaka egy nagyon furát és megszeretném kérdezni hogy mi a véleményetek róla.

Valójában minden úgy kezdődött hogy a buszmegállóba mentem,csak egy random buszmegállóba,és arra lettem figyelmes hogy az igazgatóm pont a mögöttem lévő házba ment be,ekkor mindenféle ok nélkül megharaptam az ujjam,és tudtam hogy álmodok,mert nem fájt,el is mondtam magamnak.Jó nem ez a lényeg hanem ez,mikor varatlanúl haza kerűltem,az egyik hugom és az apám kint játszott a kutyákkal,oda mentem hozzájuk és valamit beszéltek,de nem értettem mit és én csak random felhoztam azt hogy ez egy álom,és hogy ezt én álmodom.Ekkor a hugom feje teljesen megváltozott,torz lett az apám meg rámfőrmedt hogy ez nem álom és mintha nekem akart volna ugrani,én kirohantam az udvarból az utcára.Nagyon féltem,ezután elkerűltem az anyumhoz aki teljesen más helyen volt,bár ő kicsit másabb volt,de nem mertem mondani ugyan azt,hogy ez egy álom...és igazából ennyi de nektek mi a véleményetek? Nem fura ez egy kicsit,bocsi ha idiótának tűnök de ez engem kicsit megviselt annyira,hogy úgy döntöttem lejegyzetelem az álmaim


2023. febr. 17. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek az àlomnak nincs jelentôsége!
2023. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!