Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodtam ezt? Mit...

Miért álmodtam ezt? Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomba volt egy fiú,(Nem tudom hogy nézett ki) tehát való eletben nem is ismerem. És benne volt a fiú anyukája is, aki asszem szőke kék szemű volt,de talán a fiú is szoke kek szemű volt,és álmomba náluk voltam, a fiú az nagyon kedves volt, de az anyukaja is, valamiért nagyon szerettek engem, és álmomba én ezzel a fiúval jártam, és álmomba pont tanultam, és eléggé leszartam ezt a fiút, holott ő rengeteget foglalkozott velem, majd a végén oda mentem hozzá át oleltem, és mondtam neki hogy "neharagudj" arra még elmékszem hogy sokkal magasabb volt tőlem, és hogy lábujj hegyen voltam. Én igazából nem értem ezt az álmot, ezt a 2 személyt meg még életembe nem láttam.. vagyis nem tudom igazából, az arcukra már nem is annyira emlékszem sőt semmennyire,de arra igen hogy mindketten szőkék voltak.
2021. nov. 27. 09:12
 1/3 A kérdező kommentje:
(És amúgy hozzá teszem, hogy nagyon élethü volt az egész.)
2021. nov. 27. 09:15
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha nincs barátod, akkor lehet, hogy megálmodtad életed szerelmét, és persze annak az anyját.
2021. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet (:
2021. nov. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!