Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy furcsa kérdésem és úgy gondoltam kiírom ide, hátha van valaki, aki ért ehhez jobban vagy ilyesmi. Egy próbát megér.

Szóval a párom azt álmodta, hogy velem volt valahol és szabadságot akart kérni a munkahelyén, egy napot, hogy velem legyen. De nem akarták elengedni, mert tudták, hogy egy olyan helyre fog menni, ahol új álláslehetőséget fog kapni. (Most váltott munkahelyet.) Aztán velem ment valamerre, és sokszor álmodik olyat, hogy megy fel egy keskeny lépcsőn. Nagyon tériszonyos. És ez nála mindig olyankor jön, amikor akadályok elött áll, amiket le kell küzdenie. Nem tudom, hogy ez jó-e vagy sem. Sokszor foglalkozunk ilyen álomfejtős dolgokkal, de nem annyira elrugaszkodva. Szóval próbálunk a realitás talaján maradni és úgy nézni erre, hogy csak a reális/valós dolgokat szűrjük le az álmokból.

Szóval nem tudom, hogy ez jó-e vagy sem, mert nem tudom, hogy velem kapcsolatban él meg ilyen akadályokat vagy velem együtt megy keresztül akadályokon és küzdi le őket. Szóval én vagyok az, aki mellette van és támogatja.


Talán hülye kérdés, de gondoltam mit veszíthetek vele, ha kiírom.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. nov. 4. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az álmok csupán az agyad által feldolgozott információk összekeveredése, ezért nem lehet 100%-osan megmondani, hogy ez mit jelentett. Valószínűleg az akadályokat így próbálja feldolgozni az agya a páodnak, álom formájában. De én ehhez a témához nem értek, csak a véleményem írtam le
2022. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, ezt is köszönöm!:)

Igen, tudom, hogy csak az agyam feldolgozott információi, igazából engem csak az érdekelne, hogy rám pozitív dologként tekintett vagy negatívként. Én vagyok az akadály, vagy én vagyok az, aki segít leküzdeni az akadályokat.


Köszönöm a válaszod mégegyszer!:)

2022. nov. 5. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát arról fogalmam sincs, hogy te vagy az akadály vagy te vagy az aki segít leküzdeni ezeket az akadályokat. De szerintem inkább az utóbbi
2022. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2022. nov. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!