Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hajnalban rosszat álmodtam....

Hajnalban rosszat álmodtam. Mit jelent? Ne csináljatok belőle viccet!

Figyelt kérdés

Rengeteg futószalagot láttam, mint amik a gyárakban vannak. Gyorsan működtek. És láttam ezeken a futószalagokon sokféle aranyos, cuki állatot. Nyuszik, cicák stb. És élve feldarálták ezeket az állatokat, és tortákat és termékeket készítettek belőlük a megrendelőknek. Az egyik torta olyan nagy volt mint egy fél szoba. És színes volt ez a torta.


Nagyon élethű volt ez az álom és zaklatottá váltam mikor felébredtem.

Eddig minden álmomnak volt értelmezése. Biztos vagyok benne hogy ennek is van. Sőt mi több, álmodtam már hasonlót kb egy évvel ezelőtt. Akkor teheneket láttam, marhákat és azoknak a húsából gyártottak mindenféle méretű csokoládét! Átlagos méretűeket, és két métereseket is.



2023. febr. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen a mai élelmiszeripar és villág, akár még valóra is válhat az álmod sajnos. Bár tücsök tortára több az esély.
2023. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hűha énis hasonlót álmodtam egy pár napja csak az enyémben emberhúsból készűlt tortákat láttam és meg is küzdöttem az üzem főnökével.
2023. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Meki világszinten többször lebukott már pl. hogy emberi DNS-t találtak a húsban.

Előtte a Cadburynél, Nestlénél, Pepsico-nal volt botrány, hogy abortált embrionális sejteket használtak ízfokozásra. A botrany után allitólag lealltak vele.

De a mekinél már csak ember necei vannak a szezonális burgereknek, Sally...meg nem tom mi. Azóta nem tettem be a lábam oda.

Szóval lehet ilyen premoníciós jellegű szimbólikus álom.

2023. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a válóság
2023. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Bárányok, bocik, nyuszik hallgatnak című film ajánlott
2023. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!