Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyen baromságo...

Miért álmodtam ilyen baromságot? Mit jelenthet.

Figyelt kérdés
Egy általános sulis osztálytársammal álmodtam, akire szerintem már 15 éve nem is gondoltam, kifejezetten nem is bírtuk egymást. Álmomban egymás mellett ültünk, és mindig közelebb jött, én mindig messzebb mentem, de ő mindig közelebbült, ameddig sarokba nem szorultam, és meg akart csókolni, én nem hagytam, de akkoris akarta, majd eléhúzta a farkát és a számba akarta nyomni, ezt se hagytam neki. Mikor a farka hegye a számhoz ért felébredtem. Mit jelenthet ez? Mindketten férfiak vagyunk.
2023. márc. 19. 04:44
 1/5 Anonymuska válasza:
Lehet csak az elme szüleménye. Nem vagyok egy szakértő, de az elme szerintem az elme véletlenszerűen képes generálni a dolgokat. Pl mikor egy dögunalmas osztályfőnöki órán arra gondolsz, hogy vajon ha felszálsz a buszra majd leszálsz a megállóba de a kövi megállóba visszaszálsz és felmutatod a jegyed azt vajon még elfogadják? Most csak mondtam valami hülyeséget. Lehet ezt is véletlenszerűen generálta,mint ahogy ez a hülye gondolat egyszercsak kipattant a fejemből. Nem biztos hogy érted de én ezt gondolom.
2023. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Tudatalatt homár vagy
2023. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucifer-666 ***** válasza:
34%
Biztos álom volt? Nem csak elfelejtetted a traumatikus sokktól? (vagy be is gyógyszerezhettek)
2023. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy álom volt.
2023. márc. 19. 16:26
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%
Esetleg lehet egy ismerősöd (munkatárs, diáktárs, ilyesmi), aki szeretne jóban lenni veled, amire te nem vagy vevő, viszont a másik ezt figyelmen kívül hagyva szinte rád erőszakolja magát.
2023. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!