Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbitális baromságokat álmodok...

DaN!el kérdése:

Orbitális baromságokat álmodok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

1. Delhusa Gjonnal egy kvaszéles mikrobuszban dél-koreai cserediákokat vittem a debreceni Kenézy kórházba.

2.Egy pusztán partiztunk. Jön egy repülő szemgolyó csápokkal az oldalán, és mindenkit szétcsap akinek sárkányfeje van. Nekem is az lesz hirtelen. Beülök egy Watburgba, de nem tudom vezetni, mert a kormány van vagy 1 méter átmérőjű.

3. Most ennyi jut eszembe, de voltak ennél durvábbak is régen. Általában a sok kóla, meg a török kaja okozza. ma betoltam egy liter kólát, szóval holnapra megmondom mit álmodtam.


2011. júl. 26. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvás előtt 2-3 órával már ne egyél, és ne igyál koffeineseket, mert nyugtalan álmod lesz, és ne nézz sok tv-t.
2011. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok húst vacsiztál
2011. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült baromságot álmodnom, szóval itt van:

Egy űrállomáson voltam, egy kvajó csaj volt az edzőm, és mivel asztmám van, külön gyakorlatokat kellett csinálnom.

Két futószalag állat egymással ellentétes irányban és azon kellett térdelnem, és összehúzni a lábam. Közben jött rám a zuhany, és elképesztően izmosodott tőle a felsőtestem. Azt már nem írom le mit művelt a csaj utána...


Mellesleg nem ettem sok húst, ha sokat eszek akkor se álmodok baromságot, de van olyan, hogy rendes étrend mellett is előjön a hülyeség. Valószínűéeg csak az agyam ilyen barom...

Csak kíváncsi lennék mit mond a sok álomfejtő az én kesze-kusza álmaimra :D

2011. júl. 27. 11:53
 4/4 anonim válasza:

én az ilyeneket az élénk és vicces fantáziára fogom:D


én egyszer olyat álmodtam valamikor felső tagozatban, h osztkiránduláson voltunk csuklós busszal, de csak pár osztálytársam volt ott. egyik bnőm felállt, és hirtelen összezuhant egy kupac hamuvá. ez azt jelentette, h anyukám meghalt. nem mondta senki, csak tudtam. aztán a busz elvitt a temetőhöz, de útközben összefutottunk apával, aki egy erdei padon ült és kaján vigyorral nézett rám. aztán hirtelen a haláleset után pár hónappal voltunk, és a temetőben voltam épp a magyartanárommal ahol apró világító csillámló színes kis tündérkék repkedtek a színes bokrok között. aztán eltűnt a magyartanárom és egy olyan hatalmas turkálót találtam a temető közepén, h egyszerűen csak pár méter magasan be voltak dobálva a rongyok a kb 20-25 négyzetméter területen. a ruhakupac közepén volt egyik fiú oszttársam aki szörnyen izmos volt(élőben is) és egy lila női ujjatlan felső volt rajta, aminek a közepén egy piros szív volt. ekkor arra jöttem rá álmomban, h ez az oszttársam buzernyák. aztán hirtelen a házunk elé került és toltam be a biciklit anyával együtt, és mondta, h ő valójában nem az anyám, csak úgy néz ki, de ha jó leszek az igazi anyám is visszatérhet a halálból. aztán mikor kijöttem a garázsból miután betoltam a biciklit, a garázs előtt volt egy pocsolya amiben sok-sok kiscica volt, akik szépen átváltoztak mini tirexekké.


és még sok hasonló kis értelmetlen álmom volt:D

2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!