Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a véleményetek az álmokról?

Mi a véleményetek az álmokról?

Figyelt kérdés
Van jelentőségük? Érdemes őket megfejteni?
2023. márc. 20. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes, mivel van amikor figyelmeztetnek akár Magad kapcsán is, de nem mindnek van jelentősége.
2023. márc. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:
Valamelyiket igen, valamelyiket nem. Amire nem emlékszel, az nyilván felejthető volt, vagy amiről felkelve is úgy gondolod, hogy mekkora hülyeség. A jelentékeny álmoknál érzi szerintem az ember, hogy na, ebben lehet, hogy több is van. Csak épp nem jó irányba kezd el keresgetni utána. A válasz nem az álmoskönyvekben van, de nem is kell hozzá semmilyen hű, de titkos misztikus tudás. Az álombeli képek az egyén saját és kollektív tudattalanjából merítik a szimbólumokat. Saját meglátásom szerint sosem azt kell figyelni, hogy milyen tárgyak, szereplők voltak az álomban, hanem, hogy mi történt és az mit váltott ki az álmodóból. Például jó 10 éve álmodtam egy olyat, hogy a suliból hazafelé sétálva megálltam egy betonkerítés mellett, aminek az alsó felében egy zárható kis üreg volt. Kinyitottam, beletettem valamit, bezártam és otthagytam, úgy éreztem, hogy megszabadultam valamitől, ami csak teher volt, és boldogan mentem tovább, hogy aztán egy kis tárolóban mindenféle, az előzőnél értékesebb dolgokat találjak. Egyébként, ha nincs az intuícióm, szerintem az életben nem jöttem volna rá, hogy ez mi volt, de felébredve azonnal tudtam, hogy hátra kell hagynom az exemet, akivel épp fel akartuk melegíteni a kapcsolatot, és egy új partner fog jönni az életembe. Kb. másfél hónap múlva találkoztam is az új sráccal, másfél évig voltunk együtt, és utólag is bátran állíthatom, hogy ő volt az első igazi nagy szerelem az életemben.
2023. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog az ember életébe az álmodás
2023. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen,es igen
2023. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!