Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent pontosan ez az álom?

Mit jelent pontosan ez az álom?

Figyelt kérdés

Mostanában már hatodszorra álmodtam azt hogy terhes vagyok,csak mindig más módon. Egyszer pánikolok miatta egyszer örülök benne valamikor meg semleges érzéseim vannak az álmomban. A 6-ból 3x csak terhes voltam 3x meg hogy meg is született és mindig lányom lett.

16 éves lány vagyok és egyáltalán nem is szoktam gondolkodni ezen a témán, sőt még barátom sincs már vagy egy fél éve:D



2023. márc. 20. 14:02
 1/8 Laylah ***** válasza:
90%
Ezt csak te tudhatod, annyi biztos, hogy időről időre a hozzáállásod változik. Mit jelent számodra a csecsemő? Felnőttség? Felelősség? Valami, amire vágysz? Ilyesmi területekben, analógiákban gondolkodj, majd kapcsold hozzá az álombeli reakciódat. Tehát ha számodra a gyerek azt jelenti, hogy felnőtt lettél, aki már képes ellátni egy gyereket, és az álmodban pl. pánikoltál miatta, akkor abban az időszakban épp úgy érezhetted, hogy félsz a felnőtté válástól.
2023. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Biztos vágysz rá. Tudatilag semmiféleképp nem vagy még rá alkalmas. De ki is keresheted a Krúdy álomszótárban.
2023. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
93%
Álmoskönyveket felejtsük már el.
2023. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az álmos könyvek egy nagy átlagot néznek de a személyes preferenciák és látásmódok miatt megbízhatatlanná válnak. Ha én kígyót/békát/pókot látok akkor azokat én babusgatom mert szeretem ezeket az állatokat, más meg fenyegetve érzi magát tőlük.

Régebben én is álmodtam azzal hogy terhes vagyok és nagyon rossz volt mert én az egészet nem akartam, mindenki más meg csak azt látta hogy "jaj de jó neked! Gratulálok!" És így senki nem értette meg, hogy nem, én biztos nem tartom meg ezt a babát mert még nincs munkám és terhesen meg senki nem fog alkalmazni és egyátalán nem vagyok kész erre a felelősségre stb. tehát ebből én azt szűrtem le hogy az utóbbi időben úgy éreztem senkit nem érdekel hogy valójában hogy vagyok, és csak illendőségből kedvesek és nem látnak emberként. Mert egyébként konkrétan így éreztem magam az álmot megelőző egy hétben, és így bukott ki a tudattalanomból.

Szóval nézd meg a körítést és ahogy 1-es mondta, vizsgáld meg mit jelent neked a terhesség, milyen érzelmek fűznek hozzá éberen, illetve az álmodban, mert el is térhet a kettő.

2023. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Csak a Krúdy. Felejtsük el a többes számot. Megadja az alapinfót a szokványos szimbólumokról, megfeleltésekről, archetipusokról; az adott személyes esetben hozzáadja az ember az egyéni súlyozó, befolyásoló tényezőket.

De, aki csak spekulálni, sarlatánkodni akar, annak persze ellenfél a Krúdy-féle is.

2023. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen gondolkodni fogok amit az 1-es és a 4-es mondott mert lehet benne valami,de azért utána nézek a Krúdy álomszótárban is.
2023. márc. 20. 21:56
 7/8 Laylah ***** válasza:
Forgattam a Krúdyt eleget, nyilván nem minden alap nélkül írtam, amit írtam.
2023. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy majd egyszer szeretnél gyereket, de magától a terhességtől félsz.
2023. márc. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!