Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom,...

Mit jelenthet az az álom, hogy át hurcoltak Amerikába? Azt nem tudom pontosan hogy miért. Valamit csináltunk és odakerultem. Ahol voltam legelőször azzal a hellyel már álmodtam. Visszatértō volt. Aztán a lakásunkban voltunk, de nem itthon.

Figyelt kérdés

Az álmomban voltunk egy megint csak hasonló helyen, ahol próbáltunk életedben maradni, mert vilagvege szeruseg is volt.

Volt pár ember akik beleptek az ajtón akiket gyűlölök, de nagyon örültem nekik. Elkezdtem sírni az örömtől és keresni, hogy Amerikán belül hol vagyunk. Valamiért tudtuk hogy nem tudunk haza menni de azt viszont nem tudom mi volt a pontos oka.

Ennek vajon lehet valami jelentése?



2021. máj. 4. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Amerika - a tengerentúl, na mi még az a világ ami a másik oldalán van a Földnek? Az égi világ, a másvilág.
2021. máj. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!