Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha csecsemőről...

Mit jelent ha csecsemőről álmodok akinek a nagynénje vagyok? A családunkban csak tesom feleségének a húgának nem rég született lánya de annak nem lehetek a nagynénje. Talizni is nehezen találkozhatok vele mert nem Magyarországon élnek.

Figyelt kérdés
Boltban voltam egy csecsemővel akinek a nagynénje voltam. Zoknit akartam neki venni, de nem tudtam melyik való rá. Levettem a cipőjét és úgy próbáltam rá hasonlitani míg találtam kisebbet feladtam rá. Kérdeztem tőle, hogy jó e rá aztán mondta igen. Közben kijött a babakocsiból és elkezdett szaladni egy terembe be ahol sok gyerek volt. Alig birtam megfogni. Aztán azzal szórakoztam, hogy a babakocsiba nem tudom becsatolni, mert csak kiszökik. Vagy túl szorosra birtam vagy túl lazára aztán volt aki segitett nekem. Mondta ez egy ritka babakocsi régi nem csoda ha nem tudom. Aztán mondta nekem éhes is a gyerek adott neki enni, de összekent vele a gyerek. Aztán mondta pelenkát kell cserélni meg is akarta mutatni, de addigra felébredtem. Mondtam neki egész nap ráérek nem az én gyerekem csak a nagynénje vagyok, de szeretem a kicsit mondta látszik türelmes vagyok hozzá mert nem ordítok vele.

2023. márc. 26. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érdekel ez a téma.
2023. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy vágysz arra, hogy nagynéni legyél, vagy gyereket szeretnél, vagy pedig előző életedből villant be kis kép. Bármi lehetséges. :)
2023. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!