Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam hogy egy csecsemőt kínzok meg a legdurvább az volt hogy álmomban élveztem...most egy szörnyetegnek érzem magam, soha ilyesmi nem fogalmazódott meg bennem, elítélem az erőszakot pláne ha ártatlanok ellen irányul. Egyszerűen nem értem hogy almodhattam ilyesmit. Azt hogy mit tettem konkrétan inkább nem részletezem. Férfi vagyok, van párom, gyerekem nincs, de nincs semmi bajom a gyerekekkel, egyenlőre nem tervezünk amúgy.

2023. márc. 27. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltak már rémálmaim amiben zombik voltak, temető, szellemek meg egyéb ilyen horror filmben látott rèmsègek de ez most jobban megviselt.
2023. márc. 27. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfojtott perverzió.Kérj segítséget!
2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Belső tudatalatti késztetés ami csak itt tud előjönni.
2023. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami rosszat, ami veled kapcsolatos, nem tudsz elfogadni, ezért azt akarod, hogy egy másik ember is szenvedjen, neki is rossz legyen
2023. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél és aggódsz érdemes imádkozni.
2023. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!