Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Van...

Mit jelent ez az álom? Van neki jelentősége?

Figyelt kérdés

Álmodtam egy volt páromról akivel végül jó viszonyba maradtunk. Már régóta nem beszéltünk.

Barátnője volt az álmomban. Viszont elmentem fele szállodába, nem történt semmi csak megcsókolt. Ahogy felkeltem tisztán éreztem olyan volt a csókja mint annó. Viccelődtünk, hogy feleségül vesz.

Nem tudom mire vélni ezt az álmot, nem gondoltam rá mostanában és ahogy írtam rég nem beszéltünk.


2023. márc. 29. 07:38
 1/6 anonim válasza:
45%

Szerintem egyelőre ne foglalkozz vele. Próbáld meg elengedni ezt, mert lehet később csak újból megismétlődne a szakítás és megbánnád. Ha viszint ismétlődni fognak az álmaid, vagy többször álmodsz róla, az nyilván befolyásolni fog. Ha már annyira, akkor megérhet egy próbát.


Egyébként azt nem értem miért írtad, hogy a barátnője volt az álmodban... Gondol vele nem smároltál... Akkor csak az exed lehetett. Nem úgy akartad írni, higy a barátnője is benne volt az álmodba?

2023. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
100%
Ha meg kell kérdezni, hogy van-e jelentősége, akkor nincs.
2023. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1/2 igen úgy értettem.
2023. márc. 29. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt még tetszik neked, kötődsz hozzá még valamennyire, eszedbe jutott egy régi emlék, nosztalgia. Ettől függetlenül nem feltétlenül értem miért kellene ráírnod vagy bármi.
2023. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy rá akarok írni. Eszembe se jutott. Ahogy írtam már rég nem beszéltünk, eszembe se volt, aztán hirtelen jött ez az álom. Kicsit furcsáltam.
2023. márc. 29. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiügyed van mással és ő a férfi archetipusa nálad.
2023. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!