Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomban a városban voltam a nővéremmel ültünk egy padon, telefonoztunk és a snap térképen láttam hogy a friss exem nem messze van tőlem. A következő pillanatban ,mikor felnéztem megláttam őt egy haverjával és egy csajjal. Gyorsan elmentek melletünk nem is köszöntek nekünk. Én meg késztetést éreztem és utána futottam és szóltam neki.(álmomban a nővérem megpróbált vissza húzni ,hogy ne menjek) Ő hátra nézett majd megfordult. Idősebb volt az arca mint egyébként. És olyan beképzelt volt. Arra gondoltam ,hogy nagyon megváltozott. Álmomban mintha hallotta volna a gondolataimat és azt mondta ,hogy felnőttünk az változott. És ez álmomban úgy fájt hogy nagyon. Aztán nem is tudom mi ütött belém ,hozzá léptem megfogtam az arcát és megcsókoltam. Be is hunytam a szemem ,de vissza csókolt és az olyan jó volt. És itt ért véget az álom. Mit jelenthet ? Nagyon semmit? Ti álmodtatok -e ilyet? ja és 16 éves lány vagyok
2023. ápr. 2. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen van exed? Lolka vagy Bolka? Esetleg Misi mókus?
2023. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es igen van.Létezik tini szerelem :)))
2023. ápr. 6. 09:23
 4/4 anonim válasza:

Instagramon keresd fel:


@alomfejtes

2023. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!