Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Álmomba...

Mit jelent ez az álom? Álmomban szempillaspirállal nagyon kicsit kifestettem a felső szempillákat, egyszer végighúztam a szempillaspirált. Amúgy soha nem festem magam.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
őszintén, nem vagyok jártas az álomfejtésben, de valami miatt csak beleragadt az emlékezetedbe, hogy ezt álmodtad.
2023. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Abszolút nem, egyáltalán nem volt ilyesmin a figyelmem! Nem sminkelek és eszembe sem jut, hogy fessem magamat.
2023. ápr. 6. 10:52
 3/18 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy egy szimpla álom, nem feltétlen ragad bele ennyire az ember agyába, ha nem jelent semmit. nem?
2023. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még álmomban is meglepődtem.
2023. ápr. 6. 11:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire távol áll tőled a sminkelés, fogalmam sincs, miért álmodhattad... mindenesetre érdekes. szerintem nem olyan lényeges álom.
2023. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De akkor mégis lényeges lehet, ha ennyire nem foglalkoztat, mégis ezt álmodtam.


Épp akkor nem lenne fontos, ha minden nap ezt csinálnám.

2023. ápr. 6. 11:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Számodra mit jelent a sminkelés, vagy ebben az esetben a szempillaspirál? szépnek tartod? van benned olyan, hogy kipróbálnád?
2023. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tartom szépnek. Írtam, hogy eszembe sem jutna, hogy fessem magamat, tehát nem próbálnám ki.
2023. ápr. 6. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor szerintem engedd el ezt a témát, én is szoktam furákat álmodni...
2023. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:


"A saját smink egy álomban azt jelenti: jól ajánlja magát a feletteseinek, jobban megbíznak benned – mondja az álomkönyv. A kollégák és beosztottak azonban elégedetlenséget és tiszteletlenséget fognak érezni. Emlékeznie kell az alkalmazottakkal fenntartott kapcsolatokra, hogy negativitásuk ne fedje át az Ön eredményeit és azt a vágyat, hogy idővel a vezetőség kedvében járjon."

2023. ápr. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!