Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban elöl a...

Mit jelent ha álmomban elöl a felső fogaim hiányoztak?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,26,ezért nagyon furi volt.
2010. dec. 24. 04:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azt, hogy 3 gyereked lesz, ebből az egyiknek nem lesz felső fogsora

amúgy boldog karácsonyt!

2010. dec. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fogak

Funkciójuk agresszív, ám szükséges. Lelki emésztéséhez, szexuális mûködéséhez is nélkülözhetetlen némi agresszivitás. Népi hiedelem. A fogak kiesése önkielégítést jelezhet. Az ókori álmoskönyvek a családtagok jelképezõiként említik. Artemidoros. A szájüreg egy ház, a fogak a lakói, jobbra a férfiak. Nikephoros. Egy fog elvesztése: rokon halála. Cayce. A kimondott szavak. Egy álmodó. Feleslegessé válás, magány. Aeppli.Szexuális erõt ígérnek (ha egészségesek, erõsek).

2010. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló:hogy jött ez a bolond ötleted,hogy 3 gyerekem lesz?

2010. dec. 24. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy Robert Pattinson nem szeret téged
2010. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem irtó nagy f*szság az álomfejtés. Én úgy vagyok vele, hogy azt álmodom, amit szeretek, ami nyomaszt, amit láttam aznap/vagy azelőtt. Pl. érettségikor állandóan azt álmodtam, hogy érettségizek, még utána is, mert nyomasztott. Sokszor álmodok értelmetlent, pl. az alapján, amit egy filmben láttam este. Sokszor ugrok ki ablakon álmomban, hogyha valaki üldöz, mert tudom, hogy lom és úgy menekülhetek, nem halok meg.

Iszonyatosan féltem a fogaimat, ezért szoktam olyat álmodni, hogy kiesnek, de csak azért mert a való életben is ettől félek. Félek, hogy terhes leszek, ezért nem 1x álmodtam már olyat, hogy teszteltem és pozitív lett. :D

Sokszor álmodtam halott állatainkkal, vagy rokonainkkal, mert hiányoznak, meg mert látom a számítógépen a képeiket. De csak ennyi....

Az álmok abból születnek, amiket érzel, látsz, átélsz naponta. Ezek mind hatással lehetnek az álmaidra és egy egy téma bele is kerülhet, mint pl nálam, hogy félek, hogy elveszítem a fogaimat.

2010. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Fog/fogak hiánya általában rosszat jelent.
2010. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy megvertek:D
2010. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem jelent.
2010. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valaki behúzott neked. Igazából is be fognak húzni.
2010. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolkozzatok el hogy ki tudja az igazi választ, (ha van egyáltalán) 10 emberből midn a 10 mást mond, ha poénból is, de aki komolyan mondja is mindegyik mást mond, és honnan lehetne tudni hogy valójában így van e? tudományos, meg vallásos szemmel nézve is van benn kis valami, de szerintem nem elég fejlett az ember hogy tudja mit jelent...
2010. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!