Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett vagy miért?

Ez mi lehetett vagy miért?

Figyelt kérdés
Párszor előfordul hogy felkelek éjszaka és ahogy kinyitom a szemem látok egy sötét ember alakot egy par mp-ig aztán eltűnik. Legutoljára nem emberi alak volt hanem állat egy kutyára hasonlított de elég félelmetes mintha támadni akarna. Ennél annyira megijedtem hogy megugrottam es majdnem kiugrott a szivem. Az biztos hogy nem álmodom akkor már fent vagyok.
2023. ápr. 15. 17:12
 1/8 Grimfox ***** válasza:
67%
Az alvási paralízisnek van egy ilyen tünete. Elég gyakran előfordul azoknál, akik alvási paralízistől szenvednek. A teljes tünetegyüttes nem mindig egyszerre jelentkezik. Van aki csak bénulást tapasztal, van aki bénulást, és gonosz jelenlét érzését, van aki látja is a félelem forrását, és van aki csak pillanatokra, ébredést követően nem tud mozogni, észre sem veszi, mert az ijedtsége kibillenti ebből. Minden esetre ilyenkor már ébren vagy, de még beszivárognak olyan észlelések az elmédbe, amik az álomállapotból erednek. Nem kell aggódnod emiatt, ez egy pszichológiai jelenség, nem valódi ártó szellem, vagy hasonló.
2023. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg még a paralízisnek tűnik

Már várom hogy nekem mikor lesz az IS, tekintve hogy azon kívül már minden aggyal kapcsolatos betegségem van :D


Utána sem merek olvasni, nehogy bevonzzam. Én ezt ki sem bírnám, nem tudom hogy akinek van hogy nem hal bele.

2023. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ez jobban hangzik mint a szellem de remélem megőrülni nem fogok

2023. ápr. 15. 18:03
 4/8 Grimfox ***** válasza:
67%
Ez nem őrület, igazából még csak nem is mentális betegség. Inkább rossz alvási szokások, stressz, és hasonlók összege. Ettől függetlenül persze piszok félelmetes dolog. Gondold át, hogy egészségesen alszol e, időben fekszel e, nem stimulálod e túl az agyad lefekvés előtt elektronikai eszközökkel, vagy épp koffeinnel, vagy más serkentő szerekkel, és persze érdemes lajstromba venni a komolyabb stresszforrásokat, szorongást okozó dolgokat is. Ezek nagy részét ki tudod küszöbölni, ami megmarad meg nem lesz elég, hogy ilyesmit okozzon. Egy próbát szerintem ez megér.
2023. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a dolog velem azóta van hogy egyedül élek(párommal éltem együtt) Mostanában nem jó az életem, nem vagyok boldog már egy ideje. Ha ezekkel összefüggésben lehet.
2023. ápr. 15. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez az oka.
2023. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
62%
Ha testileg helyrekapod magad valamennyire, már nem szabad, hogy ilyesmi jelentkezzen. A stressz, mentális terheltség nem elég, hogy előjöjjön.
2023. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!