Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ő a valóságban is él...

Vajon ő a valóságban is él vagy csak egy rossz álom volt?

Figyelt kérdés
Álmomban volt egy barátnőm. Életemben nem szerettem még úgy senkit mint őt. Hónapokig együtt voltunk majd megbetegedett és meghalt. Emlékszem ahogy fogtam a kezét a korházban még az utolsó perceiben is. Nagyon részletes és realisztikus álom volt, bár mostanra nagyon elhalványultak a részletek de még mindig nem tudtam magam túltenni rajta és elhinni hogy csak egy szimpla álom lett volna. Ilyen álmom sosem volt még, és a mai napig úgy érzem hogy ez a lány a valóságban is élt.

2023. ápr. 17. 19:37
 1/8 anonim válasza:
62%

Szia!

Igen, valószínű hogy él

Elvileg az álmunkban csak olyan embereket látunk akit már élőbe is láttunk még ha nem is emlékszünk rá. Az álmoknak rejtett jelentései vannak. Vigyázz nagyon ha valaki a barátnőd lesz könnyen elveszítheted. Ezt tudatja az álmod

2023. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hónapig együtt voltunk azt úgy érted hogy álomban érződött annyinak?

Amúgy sajnálom, biztos szar érzés lehet neked. Soha nem értettem miért nem vesszük komolyan azt amikor valami traumatikus dolog van az álomban és csak rá fogjuk hogy jajj felejtsd el csak egy álom.


Az érzéseid amiket ott éreztél áthozod ide is, nem tudod megváltoztatni. Ugyanúgy foglalkozni kell vele. Ha úgy érzed valós volt, akkor valós is volt. Ne bizonytalanítson el az hogy ,, álmodtál’’.

Tudatos álomban találkozhatsz is újból ezzel a lánnyal ha szeretnél.

2023. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kicsit mellésikerült, úgy szerettem volna írni hogy: él/élt. Igazából azóta is ezen rágom magam, úgy érzem, olyan érzésem van hogy mint ha ez valóság lett volna és ez a lány tényleg létezett és tényleg meg is halt.
2023. ápr. 17. 20:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az álmomban. A valóságban sosem láttam ezt a lányt. Legalábbis nem elékszem rá az álmomon kívül.
2023. ápr. 17. 20:26
 5/8 A kérdező kommentje:
A képszerű emlékképek nagyon gyorsan eltűntek, már másnap nem emlékeztem az arcára. De az érzések azok nagyon nehezen csökkentek, de még mindig nem tűntek el.
2023. ápr. 17. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ,,álomrészletek”hamar eltűnnek, csak az érzések nem.

Értelmes tanácsot senki nem fog neked adni, mert emberek nem mindent tudunk megmagyarázni.

Az idő múltával könnyebb lesz, és amit nem értünk még azon ne is agyaljunk.

Lehet álom, lehet másik sík, vagy dimenzió bármi is volt ez is csak egy újabb élmény/ fejlődés számodra :))

2023. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Valószínűleg létezik. Ezután fogtok találkozni.
2023. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van,az előttem szóló szépen leírta. Még annyit hozzá tennék hogy halállal álmodni elméletben nem jelent rosszat..sőt,hosszú életet jelent.

Az érzelmek a valóságban is tovább megmaradnak,hisz azok nélkül mik lennénk?!

Remélem választ kapsz a kérdésedre,de ha mégsem,valószínűleg közé volt vagy lesz valamihez.

2023. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!