Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme ennél lejjebb...

Van értelme ennél lejjebb mennem, ha nem célom a versenyzés, "csak" egy izmosabb fizikum? (Kép)

Figyelt kérdés

172cm, 80kgról indultam. Ez a 9. hete a szálkásításomnak.


Ez mára 73.5kg.


Viszont fogalmam sincs, hogy ennél lejjebb kell-e mennem?

Tudom, hogy nincs rajtam sok izom, ez a szálkásítás csak azért jött képbe, hogy egy alacsonyabb testzsírszázalékról kezdjek el normálisan izmot építeni. (nem úgy, mint előző alkalommal...)


Szar fények, nincs bedurranás.

Szerintetek kezdhetek alacsony többletben edzeni, vagy még van mit ledobni?


[link]


[link]



2023. ápr. 17. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarnál még lemenni? Rohadt alacsony a testzsírszázalékod, minek akarnád ezt még csökkenteni? Hátha egy deka izomszövet se marad rajtad? Menjen a progresszív súlyzós edzés, továbbá a maximum 200-300 kalóriás többlet, aztán egy tök jó fizikumot ki fogsz tudni hozni ebből az alapanyagból.
2023. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz száradni?
2023. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#

Hosszú távra tervezek, 3 éve 110kg voltam, és a lehető legjobban szeretném ezt csinálni, mert bizonyítani szeretnék magamnak.


Mindig is könnyebbnek tartottam egy vékony fizikumból esztétikus fizikumot összehozni, mint kövérből. (Ezzel lehet vitatkozni nyilván, de vékony fizikum = kalóriatöbblet, kemény edzések, addig a kövérből még előtte le is kell szálkásítani..)


Ezért döntöttem úgy, hogy lemegyek egy viszonylag elfogadható testzsírszázalékra (ez nem tudom, hogy mennyi lehet jelenleg) és majd onnan hosszú évek alatt egy elfogadható fizikumot összehozni. Nem elsietni akarom, tényleg nagy távlatban gondolkodom, így a hányásig való edzés nagy többlettel izomépítés címszó alatt semmiképp sem játszik nálam majd, csak nem tudom, hogy erre kezdhetem-e az egész projektet.

2023. ápr. 17. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"erre kezdhetem-e az egész projektet"

Kezdheted bizony! Hajrá, nyomjad!

2023. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kinézet, fizikum már az ízléstelenség határát súrolja, nagyon nem esztétikus. Szedj magadra egy kis zsírt és izmot.
2023. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta kérdezgeted, látom sikerült lefogyni. Én nem fogynék tovább.
2023. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!