Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kerültem ilyen közel a...

Miért kerültem ilyen közel a halálhoz álmomban?

Figyelt kérdés

Az éjszaka folyamán kétszer is majdnem meghaltam álmomban.

Először autóbalesetet szenvedtem, végül a saját lábamon szálltam ki az autóból. Amiért fura, hogy nincs jogosítványom ergo nem vezetek.

A másik hogy a kozmetikusnál ültem és közben anafliaxiás sokkot kaptam, pedig nem vagyok allergiás semmire.



2023. ápr. 24. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

jelenthet masodik eselyt, ha kitartasz

enis sokszor almodtam regen ezt, psziches dolog elvileg

2023. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak álom, én is vezettem már repülőgépet, mégsem vagyok pilóta. :)


Az pedig, hogy nem haltál meg álmodban azért van, mert az agy abból dolgozik, amilye van. Ha nem tudod milyen meghalni, akkor álmodban sem fogsz (tehát kiszállsz az autóból, vagy ha lezuhansz, felriadsz).


Én haltam már meg (újraélesztettek), így álmomban ha halálos dolog ér, nem riadok fel, nem élem túl, hanem továbbálmodom az érzést és majd reggel valamikor megébredek...

2023. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életetben nehézségek jönnek.
2023. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindig van oka, mit miért álmodsz. De csak Te tudod megfejteni, a saját életed a magyarázat. Vagy feldolgozol valamit, vagy a tudatalattid üzen ezzel, hogy vigyázz.
2023. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos ismerős helyzet igazából várom a halált minél hamarabb vannak rossz emlékeim temetésekről stb, egy héten kb 3x halok meg álmomban vagy vagyok temetésen vagy valami hasonló
2023. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!