Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditációban kapcsolatba...

Meditációban kapcsolatba kerültem jövőbeli énemmel.Az általa közölt információkat használhatom önmagam fejlődésére is,akár anyagilag is?

Figyelt kérdés

Tudattágításos meditációt használtam, míg annyira elmélyült a meditációs technikám hogy képes lettem más lelkeket is észlelni.

Ez a kommunikáció egyre szűkebb lett, éreztem hogy egyfajta irányba megy.

Majd egyik meditációs napon a kommunikációban bemutatkozott Ő,aki csak jövőbeli énemnek nevezte magát.

Általa adott információk elég pontosak voltak, ha a jövőre vonatkozóan teszek fel kérdést, mindig elmondja.

Okozhat ez később negatív visszacsatolást a karmámra nézve, ha ezt pl anyagi dolgokra is használom?


2022. nov. 6. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen, úgyhogy légyszi nekem írd meg a lottószámokat.
2022. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is írd meg légyszi.
2022. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is!
2022. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan használd. Nem gond. De ha a "helyzet fokozodik" keress fel szakembert!
2022. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan érted ezt el?
2022. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A meditáció lényege az hogy felhagyjon az ember a felesleges képzelődésekkel :)
2022. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan.
2022. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha ismered jövődet, akkor tudnod kell, az nem a jövőd, hanem csupán képzelgés.

Ha ismered jövődet, akkor soha nem botlasz meg, hiszen előre tudod, hogy meg fogsz botlani.

Ha ismered jövődet, akkor soha nem fogy elázni hirtelen jött zápor miatt, mert előre tudod annak bekövetkeztét és teszel a bőrig ázásod ellen.

.

"A meditáció lényege az hogy felhagyjon az ember a felesleges képzelődésekkel :) [#6], tehát nem jelentheti ki senki, hogy ismeri a jóvőjét.

.

A jövőd pillanatnyi tetted következménye, ugyanakkor nagy szerepe van az ismeretlen okok miatti állapotnak, azaz a véletleneknek.

2022. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Így van.
2022. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!