Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt álmodtam azt hogy...

Mièrt álmodtam azt hogy meghalt a húgom?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt, sírtam álmomban
2023. máj. 3. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne vedd szó szerint. Az álom egy szimbólumrendszer.

Ha valami olyan történt mostanában, hogy egy korszaknak vége lett, valamit lezártál, valami már nem volt olyan, mint azelőtt, pedig nagyon kötődtél hozzá, és meg kellett válnod tőle, akkor valószínűleg ennek a feldolgozása volt az álom. Bármi lehetett, egy kedvenc tárgy, vagy a vége egy sorozatnak.

Az is lehet, hogy a tesóddal átalakult a kapcsolatotok. Valami ami benne volt, az már nincs ott. Pl. eddig tök jól elbeszélgettetek a könyvekről, most meg már ezek őt nem érdeklik, masra továbbált, így a kapcsolódásnak ez a része, hogy a jó könyvekről beszéljetek veget ért, de lehet csak egy időre.

De ezek példák, a mintázat ugyanaz.

Valaminej a vége, lezárása, valami már nincs ott ami addig megvolt. És az álom az ezek által kiváltott érzésekre hívja fel a figyelmed, lehet hogy pl eszre se vetted hogy egy ilyen kisebb álatakulás azert igenis megviselt.

Lényg, hogy no para. Szimbolikus nyugi. :)

2023. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!