Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megmondjam neki, hogy azt...

Megmondjam neki, hogy azt álmodtam meghalt és azt is megálmodtam, hogy mi miatt?

Figyelt kérdés
Szerda éjjel nagyon ijesztő álmom volt, ex páromról álmodtam akivel már hónapok óta semmilyen kapcsolatom nincs. Álmomban meghalt és pontosan éreztem, tudtam hogy a szíve miatt, infarktust kapott. Félek, nehogy ez az álom valóra váljon. Az is bennem van, hogy hátha ha szólok neki elmegy orvoshoz és ha tényleg baj van a szívével, akkor ez kiderül. De félek attól is, hogy hülyének néz majd ha ezt elmondom neki, vagy zaklatásnak veszi. Ti mit tennétek a helyemben? 33/N

2022. aug. 1. 17:48
 1/3 Grimfox ***** válasza:
86%
Az álmokban a halál csak akkor jelenti ténylegesen valaki halálát, ha az már megtörtént a valóságban, és ezt álmodod újra valamilyen formában. A halál az álomban majdnem mindig valaminek a lezárulását, végleges, hirtelen megszakadását jelenti. Ez esetedben vonatkozhat a kapcsolatotokra, vagy az érzéseid változtak meg véglegesen az irányába. Ahogy azt divatosan mondani szokták, "elengedted" a kapcsolatot. Elég valószínű, hogy egy közelmúltban bekövetkezett dolgot jelöl az álmod, amit tudatosan még nem vettél tudomásul. Ezt úgy értem, hogy tudatosan még nem tetted túl magad a kapcsolaton, nem dolgoztad fel a szakítást, de tudattalanul már ez megtörtént, és álom formájában már eljut a tudatodig.
2022. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem válnak valóra az álmok. Valószínűleg annyira fáj a szakítás, mintha elvesztetted volna, mintha meghalt volna.
2022. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az talán jo lehet, felhivod vagy írsz neki, megkérdezed, jól van,e.
2022. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!