Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan ember az álmaitokban...

Van olyan ember az álmaitokban, akit rendszeresen láttok, de fogalmatok sincs róla, hogy ki az?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy visszatérő figura az álmaimban, akire mindig a páromként tekintek. Leírva kicsit fura, de olyan, mintha a közös életünkből látnék jeleneteket. Kutyát sétáltatunk, a barátainkkal beszélgetünk, teljesen hétköznapi, de boldog pillanatokról álmodom. Érzem, hogy nagyon szeretjük egymást, viszont fogalmam sincs, hogy hogy nézhet ki. Az arcát sosem látom, mert az álmaimban elvileg sokkal alacsonyabb vagyok nála, és valahogy ezekben a szituációkban sose nézek rá. És megmondom nektek az őszintét, ez már egy kicsit kezd zavarni :D


Vannak valakinek még hasonló álmai, amikor nem látja a másik arcát? És ez mit gondoltok, mit jelenthet? Mi lehet ennek az oka? Nem vagyok otthon annyira az álomfejtés témában, de tényleg olyan rendszerességgel álmodom róla, hogy az már fura.



2023. máj. 8. 09:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Rendszeresen előfordult már. Az álmunk direkt ilyen, általunk kreált...
2023. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen.


Az exemmel mikor még nem ismertem, a férjemmel szintén még nem ismertem, és az egyik kislányommal (meddőnek voltam mondva, és hogy esélytelen lesz hopgy valaha gyermekem legyen)pont az orvosi diagnózis utáni éjjelen- kapcsolatban


Egyiknek sem láttam az arcát.


És mindegyikről kiderült, hogy valódi prófétikus (Istentől egyenesen származó) álom volt.

Az ilyen álmok 100%-ban bekövetkeznek mindig.és maga az egész jelenet is ismétlődik-de már arccal.

2023. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan fura dolog volt, hogy ismerőst láttam álmomba, de álmomba nem jutott eszembe, hogy ismerős, olyan, mintha akkor láttam volna életembe először csak amikor felébredtem, akkor jutott eszembe, hogy ismerős
2023. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kretens ***** válasza:
100%
Nekem néha sikerül tudatos lennem álmomban vagyis tudom hogy amit látok az nem a valóság mert épp alszom.Ilyenkor az álmomban lévő emberektől meg szoktam kérdezni hogy te hogy kerültél ide ki vagy hogy hivnak.De mindig ugyan az történik ilyenkor.Kezdenek egyre fenyegetőbben nézni szinte már ilyesztő szempárak alakulnak ki.Az az érzésem van ilyenkor mintha azt látnák rajtam hogy én nem oda való vagyok és jobban teszem ha elhúzok onnan.De ez csak tudatos álomban fordul elő velem és ilyenkor ha fel akarok ébredni akkor fel is szoktam.Engem meg ez zavar mert nem tudom hogy miért van ez.
2023. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Azert van ez mert alacsony a tudatosságod
2023. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudatos álomban miért hiszed valós másoknak az embereket. Azért néznek rád furán mert te nézel őrájuk furán. Nem igazi tudatos álom ez, ha ott megijeszt valami.
2023. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen visszatérő alak, aki gyakran kisegít engem a kényelmetlen, álombeli helyzetekből, máskor pedig csak bölcsen és türelmesen elbeszélget velem. Érdekes, hogy kétféle, kissé különböző, mégis hasonló formában szoktam őt megtapasztalni.


Nagy valószínűséggel, ő a szellemi vezetőm lehet. :)

2023. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És mirol beszélget veled?
2023. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, érdekes olvasni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak az álmaival kapcsolatban :)


Azt nem jelenteném ki egyértelműen, hogy az álmaim nem tudatosak. Szinte mindig tisztában vagyok azzal, hogy ezt az egészet csak álmodom. Fura ezt megfogalmazni, de kicsit olyan az egész, mintha egy párhuzamos világban lennék ezekben az álmokban.

2023. máj. 9. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Jó de az mind benned van az álmodban, és ha tudod hogy álmodsz tudod hogy rajtad belül van, nem kívül.
2023. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!