Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy egy ember...

Lehetséges, hogy egy ember előző életében űrlény volt, például kis szürke és emiatt megfigyelik, illetve meg is látogatják rendszeresen a tesók vagy csak agyamra ment a gyerekkori X- akták?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekkoromban volt egy vonzalmam a szürkék felé, sokszor gondoltam úgy, hogy én is egy vagyok közülük. Az embertársaimat olyan idegennek éreztem, még ma is kilógok az emberek közül. Nem érzem jól magam a legtöbb ember társaságában, szorongok, meg butának, állatiasnak, agresszívnek látom az emberek többségét. Amúgy gyerekkorom óta vannak hálószobai kis szürkés alvási paralíziseim vagy álmaim egyébként. Egyszerre félek és vagyok kíváncsi, érdeklődő feléjük. Mondjuk ma már teljesen megszokott természetes, hogy lefekvés után bármikor megjelenhet egy kis szürke a szobám ajtajánál egy valóságosnak tűnő alvási paralízis során. Nem izgat különösebben. Még annyi, hogy időnként este erős jelenlét érzés tör elő a semmiből. Úgy érzem közel vannak és figyelnek az idegenek. Persze nem mondom senkinek, meg magamnak is csak legyintek, hogy biztos képzelődöm csak. Szoktak lenni testemen kelés utáni kisebb sebesedések ( ilyen hosszanti, vékony sebesedések, nem túl mélyek, néhol szaggatottan, főleg karon, háton). Ezt ráfogtam rovarokra vagy álmomban elvakartam biztos, bár nem tudom milyen rovar csinálja ezeket.

2021. máj. 30. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűbb hogy csak szemmel tartanak, és néha próbálnak kicsit megfélemlíteni, mert egy nekik nem tetsző lélekcsaládból születtél le, emberként. Azok az emberek élnek át sokszor ilyesmit, akiknek alapból fejlettebb a zöld vágy a kék test hordozójuk, -asztrális test, devachan test-, és próbálják a kis szürkék -semmire sem való seggarcú kis lények- megfélemlíteni, hogy ezzel félelmet és blokkokat generáljanak a fejlettebb hordozók használatára. Ez addig működik, amíg nem kezdesz el aktívan meditálni, és felvenni a kesztyűt.
2021. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 SZücsöm ***** válasza:
92%

Egy régi Magyar "UFO" kutató azt állítja hogy rengeteg olyan emberrel elbeszélgettek akik azt állították hogy őket többször is látogatták űrlények.


Állítása szerint az emberek elmondásaiból már valószínűsíteni tudták hogy ki mondhat igazat mert azokban az elbeszélésekben túl sok volt a közös.


Ezekből a sztorikból arra következtetésre jutottak hogy az idegenek általában egészséges falusi embereket szoktak kiválasztani megfigyelésre. Úgy gondolták hogy ennek az oka valószínűleg az hogy velük könnyebben megoldható a megfigyelés és a kontakt felvétel.(Kevesebb a potenciális szemtanú) Viszont ha valakit kiválasztottak azt már egész életén át "követik" akár a városba is. Az elbeszélésekből még az jött le hogy több esetben is ha a megfigyelt alany egészségére káros hatás állt be (volt egy eset ahol valakinek foci közben "lerúgták" a térdét állítólag orvos volt az illető) akkor segítettek az alany biztos gyógyulásában. (Állítólag több röntgen felvétel mutatta ha jól emlékszem a porc leválást és műtét napja előtt megint volt egy ufos álma az "öregnek" és aznap már arra kelt hogy nincs fájdalom és műtét előtt kért még 1 utolsó röntgent amin már nem volt semmilyen sérülésnek nyoma.


Ezek miatt és azért is kétlem az 1 es felvetését, mert ha egy faj már tudtában van a lélek és a pozitív energiák létezésével az azt jelenti hogy 1. spirituálisan és intellektuálisan fejlettek 2. valószínűleg ezen adottságaikból adódóan megértik hogy semmit nem nyernek azzal ha egy faj negatív irányba fejlődik vagy fejlődésük lelassul.


+ Vannak olyan állítások is hogy a szürkék (vagy valamelyik válfajuk) csak biorobotok

2021. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

A kis szürkékkel nem lesz senkinek kellemes emléke.

Több mint 14 faj látogat rendszeresen minket, -és valóban van pozitív és fényeslelkű köztük-, de a kis szürkék pont nem azok.

Biorobot, oké....de az ember is az, önfejlesztő, önjavító, és önmagát másoló.

2021. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 SZücsöm ***** válasza:
45%

A Biorobot jelzővel tudtommal olyanokat illetnek akik nem rendelkeznek lélekkel.(vagy pl ironikusan olyan embereknél akiket ember számba se vesznek pl: Csernobili munkás)


Tehát ha az ember is a szó szoros értelmében biorobot akkor nincs "zöld és kék asztrális test".

2021. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 SZücsöm ***** válasza:
81%

Olyan beszámolókról is olvastam hogy a szürkék sokszor a magas fehér emberhez nagyon hasonlító ("svéd") idegeneket követik.


Bár én nem adok hitelt az ilyen sztoriknak mivel még eggyel se találkoztam, de vannak ilyen beszámolók.

2021. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Amíg nem írtad, hogy vannak rajtad karmolásom, azt valószínűsítettem, hogy haluvinálod az egészet és tényleg paralízis. De most már azt gondolom, hogy egy entittás, talán egy démon végzi rajtad a munkáját, és lebénít és szimbólumokat és élményeket küld, amiket te így látsz.
2021. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Azok nem paralízisek voltak,hanem konkrét elrablások ebben biztos lehetsz.Talán hibrid vagy,esetleg előző életedben volt valamiféle kapcsolat köztetek a hibridizálási folyamatról okokról itt olvashatsz:

[link]

[link]

[link]


Alapvetően a fajuk helyreállítása a céljuk mivel Adam Kadmon gyerekeiként tehát lyrai humánként kezdték csak a hüllőkkel való együttműködés nyomott hagyott a gondolkodásukon...Az AI-val való manipulációs kísérletük pedig a külsejükön..az érzelemtestük kiürülésével majd eltűnésével totálisan kinyírták a saját fajukat,a fejlődésük elakadt ezért csak stagnálnak.Ugye jellemzően pont azokat a masszívabb érzelemtesttel rendelkező állatiasba hajló szenvedélyes primitív egyedeket hozzák-viszik meg piszkálják akik erős kapcsolatban állnak az anyatermészettel és a tűz elemmel,te pedig ennek az ellenkezője vagy....kifinomultan átgondoltan fogalmazol,szorongsz is ezért gondolom,hogy hibrid vagy,de az nem azt jelenti,hogy velük kellene bratyiznod :)

Árulkodó lehet a külsőd viszont.Ami engemillet szívesen lehúznám őket a galaktikus rötyin,merthát hogy lehet egy teljes faj olyan elmeroggyant,hogy a lelket lecserélje a mentális fejlődésére,de odakint másképp döntöttek és az evolúció nem áll meg hanem a mélypontról átfordul..


Óhh és mit találtam,ez a személyes kedvencem és Samunak neveztem el:


[link]


olyan cuki,hát nem cuki a szeme?most mondjátok,tisztán látszik,hogy tesók vagyunk..

2021. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 SZücsöm ***** válasza:
0%
Lol és ezt mind Gigi Young-ra és egy cgi-ra alapoztad? Jól esett volna olvasni a szövegedbe valamit ami arra utal hogy az írásod nem állítás mert így elég alusisakosra sikerült.
2021. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Ülje 1-es szücsi,menjél gondold át magad és a világot mégegyszer hátha eljut..
2021. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 SZücsöm ***** válasza:
Ezt akkor vehetem igennek? Kár hogy csak a kérdésre nem válaszoltál.
2021. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!