Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen álommal?

Figyelt kérdés
Ma délután lefeküdtem pihenni, amit amugy nem szoktam, de fárasztó napom volt. Olyan volt mint a valóság, eleinte csak nagyon kis részletek volt más, aztán egyre többen. Illetve az elejére jobban emlékszek mint a végére. Az elején az volt hogy valami nagyon durva veszekedés ment a macskaivartalanításon. Valahol itt jötem rá hogy csak álmodok, mert bármikor amikor ránéztem az időre, az valami lehetetlent írt (pl. hogy 53 óra 28 perc van. De később olyan is volt hogy reális idő volt pl. 23 óra 45 perc, de ez se lehetett valós mert teljesen világos volt. Plusz a telefonom se működött normálisan.) Aztán megjelentek a barátaim (kettőre fixen emlékszek, de többen is voltak). Nem tudtam hogy találtak meg, mert nem emlékeztem rá hogy elmondtam volna, ezért megkérdeztem, és azt válaszolták hogy valahova beírták a nevem és az kiírta hogy hol tartózkodom. Eleinte csak valami olyasmiért kerestek, hogy valamit kérdezzenek, de arra már nem emlékszek hogy mit, aztán azt mondták hogy velük kell mennem valahova. Elindultunk rollerekkel, de aztán eszembe jutott hogy valamit otthagytam, így visszafordultam. Kis képszakadás, valamiért megint elaludtam és az álmon belül is hasonló álmom volt. Itt már több furcsa részlettel. Amikor felébredtem, az ágy valahogy kikerült az udvarra, és ez rajtam kívül senkinek nem volt furcsa. Aztán megint képszakadás és egy általános iskolában voltam, ahol valami durva házibuli volt, egyre több emberrel, de egyiket se ismertem. Innentől már nem nagyon emlékszek hogy konkrétan mi történt, csak arra, hogy nagyon kétségbe voltam esve, és rendesen üvöltöttem hogy vissza akarok menni a valóságba. És nagyon furcsa emberek voltak ott. Ez az utolsó emlékem róla, nem tudom hogy hogyan ébredtem fel, de utána még jó pár másodpercig nem tudtam hogy álmodok-e vagy sem. Tudom hogy ez így annyira nem ijesztő leírva, de megélni az volt. Főleg hogy tisztában voltam azzal hogy álmodok, de nem tudtam egyszerűen felébredni, mintha ott ragadtam volna. Nem szedek semmit, bántó kommenteket légyszi ne írjatok. Csak soha nem volt még ilyenben részem és kiváncsi vagyok hogy más tapasztalt-e hasonlót vagy ha nem akkor mit gondol róla. A válaszokat előre is köszönöm.

2023. máj. 12. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen kívül egyszer volt már velem olyan hogy álmodás közben rájöttem hogy az nem a valóság, de akkor rögtön utána fel tudtam ébredni.
2023. máj. 12. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is mostanában, ha álmodok, még az álomban észre veszem, hogy benne vagyok az álomban.
2023. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben semmi különös sincs.


Sőt, több millió ember direkt csinálja.

2023. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!