Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhat vki a halott...

Hogyan álmodhat vki a halott hozzátartozójával, ha sose találkozott vele?

Figyelt kérdés
Na ezt magyarázzátok meg szkeptikusok, hogy honnan jön akkor "az emlékkép"?
2010. jún. 18. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fotón se láttad?
2010. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy vele "találkoztál" álmodban? bemutatkott vagy mi a rosseb?
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
bemutatkozott
2010. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És honnan tudja az a vki, hogy a halott hozzátartozója úgy néz(ett) ki, amilyennek álmában látta? (Egy szkeptikus ;))
2010. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem az álomban látott arcot hozzátársítottad ahhoz a személyhez, akiről meséltek neked. De ha még úgy is néz ki, mint amilyen volt, akkor passz. Érdekes.
2010. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem álmodtam, csak elméleti kérdés. De tegyük fel, hogy vki álmodik a sosem látott hozzátartozójával és csak utána lát egy képet amin felismeri.
2010. jún. 18. 23:06
 7/8 anonim válasza:
100%

Ha valaki álmodna ilyesmiről - mint ahogy nem álmodik -, akkor az furcsa lenne. Egyébként meg ki tudná pontosan felidézni az álmában látott ember arcát. Lehet, hogy ha utólag, az álma után látna valaki egy képet az elhunyt ismerősről, akkor könnyen belemagyarázná, hogy ő az, csak azért mert hasonlított rá.

De mivel az egész egy kitaláció, ezért az egésznek semmi értelme. remek kérdés volt.

2010. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy, hogy ő tényleg akar beszélni vele vagy ilyesmi, de mindenképpen lehet.
2010. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!