Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam olyan személlye...

Miért álmodtam olyan személlyel kapcsolatban akivel nem lehet semmi köztünk mert idősebb?

Figyelt kérdés
Tegnap nem rég megismert személlyel álmodtam de idős és nem is beszélve arról hogy nem lehet köztünk semmi! De egy munkahelyen vagyunk és folyton dícsér!
2023. máj. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mégis érdekel

Nekem meg pont forditva volt, sokkal fiatalabb volt nálam aki tetszett

2023. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy idősebb, nem zár ki semmit... Például szex simán lehet.

Az álmok semmit nem jelentenek. Én szexeltem olyannal is álmomban, akitől undorodtam, soha nem gondoltam rá úgy. Az álmok tréfásak.

2023. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álomba a szex nem azt jelenti amit ébrenlétbe jelent hanem azt hogy egyesülsz vele, elfogadod azt a dolgot amit az álomalak szimbolizál
2023. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a tudatalattidat érdekli, hogy azt hiszed nem lehet köztetek semmi, mert idősebb. Tudod ez nem egy kozmikus törvény, hanem egy ember által alkotott, és abban is friss.
2023. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!