Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha 15 éve ugyanarról a témáról...

Ha 15 éve ugyanarról a témáról van rémálmom az jelent valamit?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Jelenthet valamit, igen. Mi az adott téma?
2023. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Elég hosszú idő, igen.
2023. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tűz a téma.
2023. jún. 1. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen, azt jelenti, hogy a múltban biztos volt valami traumád a tűzzel kapcsolatban, amit még mindig nem dolgoztál fel.


Esetleg szemtanúja voltál egy tűzesetnek? Vagy tűzben meghalt valakid? Vagy megégetted magad gyerekként a tűzzel?

2023. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
56%
A tűz egy negatív motívummá vált az álmaidban, mert egy negatív élménnyel, érzéssel, vagy gondolattal kapcsoltad össze. Eleve van bőven negatív jelentése is. Érdemes megfigyelni, milyen élethelyzetekben álmodsz tűzzel. Például egy napközbeni esemény, ami ha ismétlődik, mindig tűzzel álmodsz utána, vagy egy ember, akivel ha találkozol, utána álmodsz ilyet.
2023. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, jelentheti azt, hogy még évekig fogsz róla álmodni.
2023. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Lehet mùltbéli „kép“, de lehet jövô „kép“ is!
2023. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod az már tuti :D
2023. jún. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Juj, nekem is tűzzel kapcsolatos rémálmaim voltak. Kislánykoromtól kezdve talán tinikoromig. Nem volt tűzzel kapcsolatos emlékem.

Családi házban laktunk. Néha azt álmodtam, hogy mindenki bent ég, köztük én is, és nem tudunk kijutni. Máskor azt, hogy én kint állok és nézem, ahogy anyu, apu, tesóm bent égnek szét 😱

Mindig sírva ébredtem, aztán mentem anyuékhoz, és ott aludhattam, akkor megnyugodtam.

Szinte biztos vagyok benne, hogy valami tüzes dolog lesz az életemben.


A másik a fekete kutya. Az csak pár részes álom volt. Belémharap egy fekete kutya és ordítok. Azóta félek a fekete kutyáktól, még a tacsiktól is ☺️🙂

2023. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne az álmokat fejtegesd hanem nézz körbe az életedben és amit tudsz rendezd.
2023. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!